2733
2734

سلام به روی ماه همگی

با استارتر شروع میکنم

اول از همه لطفا وقت مناسب رو برای تاپیک زدن انتخاب کنید. اگه تو راه هستید یا کار دارید یا  مهمون دارید یا هر موضوع دیگه، صبوری کنید تا وقتی وقت کافی داشتید بعد به اینکار برسید. این نشانه احترام به مخاطب هست.

دوم اینکه وقتی تاپیک میزنید نپرسید کسی هست یا نه؟ از طریق گزینه مشاهده افراد آنلاین چک کنید کسی هست. شما حرفاتون رو بگید، کسی اگه در ارتباط با پست های شما نظری داشته باشه اعلام میکنه.

سوم اینکه لطفا لطفا لطفا اصل ماجرا رو در پست اول بگید، به دلایلی مثل جمع کردن مخاطب، هیجان دادن، زیاد کردن صفحات، پربازدید شدن و ... مطلب رو کش ندید. اگر موضوعی که میخواهید تعریف کنید طولانیه و حس میکنید حوصله مخاطب نمیکشه در یک پست همشو بخونه ، لطفا از قبل تایپ کنید و بصورت بخش بخش پشت سر هم پست کنید. اون عزیزانی که تاپیک میزنن بعد میبینی تو هر صفحه فقط دو خط نوشتن اصلا کارشون درست نیست

جنبه خودتون رو بالا ببرید. اینجا همه جور آدمی از هر قشری اعم از مذهبی و غیرمذهبی، کم سن و بزرگسال، مجرد و متاهل، تحصیلات عالی و دیپلم و ... هست. وقتی موضوعی رو میخواهید تو چنین فضای گسترده ای مطرح کنید باید منتظر خوندن کامنت هایی مغایر با دیدگاه، اعتقادات و طرز فکر خودتون باشید. باهاشون صبورانه و محترمانه برخورد کنید.

وقتی کسی وقتش رو میذاره و میاد به تاپیک شما و نظر میده ، شماهم در مقابل پستش رو لایک کنید تا مخاطبتون متوجه بشه پستش رو دیدید و خوندید.

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

حالا مخاطبین عزیز

اول از همه وارد تاپیک میشید و استارتر فقط دو خط نوشته لطفا خب خب، چی شد و ... ننویسید. پست استارتر رو لایک کنید تا بفهمه خوندید و منتظر ادامه اش هستید. واقعا واسه کسی که بعد شما میاد تاپیک رو میخونه خوندن ده تا پست خب جالب نیست. صبور باشید تا استارتر کامل تعریف کنه بعد شروع کنید به نظر دادن

لطفا اگه موضوعی به هردلیلی خوشایندتون نیست تاپیک رو ببندید و برید سراغ تاپیک های دیگه. لازم نیست تو هر تاپیکی نظر بدید. حتی الامکان از تنش یا عیب جویی دوری کنید

تاپیکی که درباره درد دل هست رو نیایید از خوشی هاتون بگید یا بامزه بازی دربیارید و برعکس تاپیکی که شادی و خوشی هست کامنت منفی نذارید. حال استارتر رو درک کنید لطفا

لطفا موضوع تاپیک رو منحرف نکنید. به استارتر احترام بذارید و اگه حرف یا سوال ناموبوط به تاپیک دارید اون رو در تاپیک جدا مطرح کنید. خیلی وقتها میبینی حرف استارتر یه چیزه بعد بقیه دارن درباره یه مسئله کاملا بی ربط تبادل نظر میکنن. لطفا رعایت کنید

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

خودتو خسته نکن 

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتو خسته نکن 

از بی تفاوتی بهتره خواهر. روی یه عده کم هم اثر بذاره من راضیم🌹🌹🌹

2728
از بی تفاوتی بهتره خواهر. روی یه عده کم هم اثر بذاره من راضیم🌹🌹🌹

اون عده کم همونان ک مث خودت رعایت میکنن بقیه خودشونو میزنن ب نفهمی نمیشه درشون آورد ولی بازم مرسی🌺🌺

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اومده بودم موردآخرلیست استارترروبنویسم دیدم زحمتش وکشیدی احسنت که بهش توجه کردی ،واقعاادم توذوقش میخوره مخصوصاتوتایپیکهایی که سوال پرسیده میشه میری راهنمایی میکنی ولی استارترتشکرکه نه ولی یه لایکم نمیکنه

انسانم آرزوست .....
اومده بودم موردآخرلیست استارترروبنویسم دیدم زحمتش وکشیدی احسنت که بهش توجه کردی ،واقعاادم توذوقش میخ ...

آره عزیزم جالب نیست این حرکت

2738
منم چن تا تاپیک این مدلی زدم واقعا اعصاب خوردکنه 

انشالله که اثر داشته باشه💐

@نی_نی_یار_پنج    

سلام عزیزم خسته نباشید🌹🌹

یسوال داشتم ؛

قبلا وقتی پست میذاشتیم درتاپیکی، خودمون میتونستیم سر اون ساعت پاکش کنیم اما چندوقتیه که من هرچقد امتحان میکنم نمیشه، یعنی راس اون ساعت اون سه نقطه نمیاد که خودم بتونم پستم رو پاک کنم 

این قابلیت رو برداشتید از سایت  ؟؟؟؟🥺

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم         
@نی_نی_یار_پنج     سلام عزیزم خسته نباشید🌹🌹 یسوال داشتم ؛ قبلا وقتی پست میذاشتیم درت ...

@نی_نی_یار_پنج       سلام‌عزیزم‌ لطف میکنید این پستم که ریپلای زدمو جواب بدید؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم