2737
2739
عنوان

خانما خواهش میکنم نظرتون بگید آخه واقعا ب کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 19 پست
با اینکارش دیگه ذهنم درگیراینه ک هنوز ب اون خدابیامرز فکر میکنه 

نه عزیزم اگ فکر میکرد که ازدواج نمیکرد دوباره !! برای همسرت یه سیمکارت بخر هدیه بده بهش 

اگرم بهش فکر میکنه ب مرور یادش میره باید زمان بدی ❤️

روز اول گفتم اگه فراموش نکردی ازدواج نکن تنها جوابی داد گفت اون دیگه مرده ازهمه لحاظ ولی مادر زن ساب ...

نمی دونم چی بگم آروم بشی 

ولی مطمئن باش محال ممکنه بکدفعه همه چی رو فراموش کنه شما باید نقشت رو توی زندگیشون پر رنگ تر کنی 

کبا ناز و اشوه و  زنانگی هایی که داری باید انقدر تو دلش جا بکنی خودت رو تا اون خدابیامرز رو کامل فراموش کنه 

ولی من از سادگی خودم میگم شاید اون مادر هم تنها چیزی که شدیدا به یاد دخترش میفته همین آهنگ پیشوازه 

بذار ی مدت بگذره بعدا آروم آروم اون رو هم تغییر بده ولی مطمِن باش با روشای بالا که گفتم همسرتون خودشون آهنگ رو عوض می کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا کنه ک هزارسال عمر با عذت و بالذت داشته باشی کنار خانوادتون ولی من واقعا تو مرگ اون خانم نق ...

ممنون گلم همچنین❤️💋💋💋

میدونم توام بی تقصیری و حق داری یه مقدار دلخور باشی و نگران ولی همه چی به مرور حل میشه غصه نخور زیاد حساس شی خودت آسیب میبینی 🙃

میدونم حرف شما درست ولی ی خط همراه اول ارزشی ک نداره بجا اینکه بخره رفته خط اون خدا بیامرز گذاشته رو ...

یکی از دوستام شوهرش فوت شده با اینکه خیلی زندگی عاشقانه نداشتن و یکبارام میخواستن از هم جدا بشن ولی الان که دوسال از فوتش میگذره همش به یادشه،آدما تا وقتی زنده هستن همیشه یاد بدی های همدیگه هستن ولی وقتی طرف میمیره همیشه یاد خوبی هاش میفتن، شاید هنوز یه تعلق خاطری نسبت به همسر قبلی شون دارن که نمیشه ام نداشت اما با مرور زمان سعی کنید اینقدر خودتون رو توی قلبش جا کنید که خاطر همسرش و فراموش کنه

2731

ببخشید مادر خانم بنده خدا مثلا به همسرت زنگ بزنه چی میشه 

چه اتفاقی میفته ؟؟؟؟والله ما هم مادرمان فوت شد خانم پدرم حتی حاضر نشد عکس مادرم و جا شو عوض کنه ...

خاله م اومد دیدن پدرم کلی هم بللخره جای خالی خواهدشد دید اشک ریخت انقد قشنگ و مودب برخورد کرد ....الان خاله مم رفته بود مکه بهترین سوغاتی رو براش آورد

حسادت ب مرده رو نمیفهمم 

بللخره مادر خانم و داماد یه علقه عاطفی با هم داشتند مادره دلش برا دخترش تنگ میشه ب دامادش زنگ میزنه ...

دیگه این شلوغ کردنها چیه