2733
2734
منک نه میخرم نه میفروشم  اگ حتی ارزونم بشه خب دلار و بقیه چیزام ارزون میشه باز خوبه  دعا ...

اگع اونحور بشه که هیچکس حرفی تداره

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مبارکت باشه دیگه حالا نهر یکم بیاد پایین بعد برو ی عاااالمه بخر

اره انشاللا کاش بیاد پایین واقعا همه جوونا بتونن ازدواج کنن منم فدای بقیه ملت عزیزم از ته دل گفتم

اره انشاللا کاش بیاد پایین واقعا همه جوونا بتونن ازدواج کنن منم فدای بقیه ملت عزیزم از ته دل گفتم

خدا نکنه شما فدای بییه بشین

ان شاءالله ب دل دریاییت کگاه بکنه و رزقتو اندازه مهربونی قلبت زیاااد بکنه

اره بخدا خودم اگ جور بشه باید تا قبل محرم عقد کنم اما هنوز هیچی نخریدیم

دوست عزیز ازدواج فقط خرید طلا نیست باقی چیزای مهتری هست اول کار مهمتره

انقدر اوضاع اقتصادی خرابه همه میدونن طلا هم نباشه میشه اما یه کار خوب و مطمئن الان برای همه مثل رویا شده

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2740
خدا نکنه شما فدای بییه بشین ان شاءالله ب دل دریاییت کگاه بکنه و رزقتو اندازه مهربونی قلبت زیاااد بک ...

انشالله همه چی بخرین بخوبی و خوشی

ممنون عزیرم

دوست عزیز ازدواج فقط خرید طلا نیست باقی چیزای مهتری هست اول کار مهمتره انقدر اوضاع اقتصادی خرابه هم ...

عزیرم وقتی که میگیم طلا منطورمون النگو و دستبند نیست که پستای قبلی که من ریپلای کردم و اونی که من رو ریپلای کرد میتونی بخونی وقتی سکه و طلا و ارز بیاد پایین رو همه چی تاثیر میراره عمق مطلب رو نگرفتی 

اول خوب میخوندی بعد مینوشتی