2733
2734
شوهرم یک ساله با یه زنه مطلقه دوسته...و من 20 روز پیش فهمیدم....قسم میخوره بهش دست نزده و فقط در حد درددل و... نمیدونم راست میگه یا نه؟/؟؟هیچ راهی هم برای فهمیدنش وجود نداره....میخوام باور کنم راست گفته و حالا که پشیمونه و عذرخواهی کرده و میخواد دوباره بسازیم به خاطر بچه ام یه بار دیگه بهش فرصت بدم و ببخشم اما سوالای ذهنیم راحتم نمیزاره...بغضم نمیشکنه شبا خواب نمیرم و گریه میکنم...نمیتونم غذا بخورم...مدام از خودم میپرسم کی بود؟چه شکلی بود؟کجا آشنا شدن؟چه کارا کردن؟؟ اگخ دوباره دروغ بگه چی؟؟؟؟و هزار تا سوال کشنده دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو.پیش مشاور
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
شاید دیگه نره سراغ خیانت و برای همیشه پشیمون شده اما تو خودت نمیتونی فراموش کنی و شکاک میشی. من ک خودم اینطوری شدم.سر نامزدم خیانت دیدم الان بعداز گذشت 10سال شکاک هستم. من با نامزدم عروسی نکردم اما زندگیم نابود شد
تنها جان اصلا با بعضی دوستان موافق نیستم اگر همسرتون واقعا پشیمون باشن مرور زمان و تلاشهای ایشون میتونه مشکلتون رو حل کنه نمیگم فراموش میشه کاملا،نه! ولی به ارامش میرسی ان شاالله در ضمن سعی کن روی اعتماد به نفست کار کنی و سعی کنی هرگز کسی برات اونقدر بزرگ نباشه که حرکت اشتباهش بتونه نابودت کنه خودت رو دست کم نگیر
🌸 مرنج و مرنجان🌸
2706