2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اوزون درمانی چیه 

اوزون یک مولکول اکسیژن فوق‌شارژ است که بیش از یک قرن است که برای درمان انواع بیماری‌ های پزشکی از جمله درد مفاصل استفاده می‌شود. اکسیژن اوزون پزشکی (O3) یک گاز نسبتا بی رنگ است و هر مولکول از سه اتم اکسیژن تشکیل شده است.

اوزون تراپی به عنوان جایگزین ایمن‌ تر و مؤثرتر برای درمان‌ های تزریقی متداول و جایگزینی برای جراحی‌های خطرناک برای اختلالات اسکلتی عضلانی، از جمله:

• آرتریت روماتوئید (RA)
  • سندرم فاست- مفصل کمری
  • بورسیت سابکرومیال
  • سندرم تونل کارپال
  • آرتروز مفاصل
  • بورسیت هیپ
  • کپسولیت چسبنده شانه (شانه یخ زده)
  • فتق دیسک
  • اختلال مفصل گیجگاهی فکی (TMJ در فک)

اوزون تراپی در درمان آرتروز دست بسیار خوب عمل می کند. این یک روش روتین و سرپایی است که بدون بیهوشی یا بستری انجام می شود.

نشان داده شده است که تزریق اوزون اکسیژن توسط پزشک به دست شما درد آرتروز را کاهش می دهد و به بازیابی عملکرد طبیعی دست کمک می کند. برای کسانی که می خواهند از جراحی برای درمان بیماری خود اجتناب کنند، اوزون درمانی اکسیژن یک جایگزین مناسب ارائه می دهد.

2728
شما خودتون از این روش نتیجه دیدین؟

همسرم بله آرتروز زانو داشت همه دکترا میگفتن باید عمل شه اما هم بخاطر بیهوشی ، هم هزینه زیاد عمل هم اینکه تحقیق کردیم دیدیم گاها عوارض عمل خیلی بیشتر منصرف شدیم خواهرش یه کلینیک بهمون معرفی کرد که تمام روش های درمانشون غیر جراحی بود با جلسات فیزیوتراپی و چند مرحله تزریق اوزون خوب شده

همسرم بله آرتروز زانو داشت همه دکترا میگفتن باید عمل شه اما هم بخاطر بیهوشی ، هم هزینه زیاد عمل هم ا ...

میشه لطفا به منم معرفی کنید من مادرم دستش خیلی درد میکنه گاهی حتی با یه حرکت ساده اذیت میشه

میشه لطفا به منم معرفی کنید من مادرم دستش خیلی درد میکنه گاهی حتی با یه حرکت ساده اذیت میشه

حتما عزیزم کلینیک سینوهه
تماام روش های درمانشون غیر جراحی
پزشکاشون بسیار مجرب و حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت
و از بروزترین تجهیزات و روش ها برای درمان استفاده میکنن
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
کانال تلگرامشون
اینم پیج اینستا و نمونه کاراشون
اینم آدرس سایتشون

2738