2733
2734
عنوان

داره میریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 41 پست
به نظرم موقت نیست میاد تا زیر ۱۰ ایشالا

ایشالا که بیاد. اما اینجا ایران است. چشم آب نمیخوره. از وقتی من به دنیا اومدم یادم نمیاد چیزی که قیمتش رفته باسه به سقف بیاد پایین.

با خوبی به هم زندگی زیباتر و دوست داشتنی تره. O_O

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب قول یکی از کابرا حالا برید طلا فروشی  فروشنده یجور باهاتو حساب میکنه ک همون گرمی ۵۰۰بیفته

چه استدلالیه 

خب وقتیم گرمی ۵۰۰ باشه ممکنه ۷۰۰ پات بیفته.مهم اینه که قیمت خامش پایین بیاد.اجرت و...که همیشه هست

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2728
ایشالا که بیاد. اما اینجا ایران است. چشم آب نمیخوره. از وقتی من به دنیا اومدم یادم نمیاد چیزی که قیم ...

الان یه پیجی نوشته بود ارزش ریال هست که داره میره بالا اگر اینجوری نگاه کنیم امکانش هست 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

خدا کنههه.ما چند روز پیش خونه خریدیم.تو بنگاه گفتم کاش خونه بیاد پایین،فروشنده گفت ضرر می‌کنی اونوقت.گفتم تا باشه از این ضررا.ی ملت داغونن.ضرری بیشتر از این تو جامعه....

خدا کنههه.ما چند روز پیش خونه خریدیم.تو بنگاه گفتم کاش خونه بیاد پایین،فروشنده گفت ضرر می‌کنی اونوقت ...

اره عزیزم دقیقا ، بابام یه ماشین گرون خرید قبل عید اما واقعا مهم نیست بیاد پایین مردم گناه دارن 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738

دقت کردین این سه چهار ماه اصلا خبری از فساد مالی نیس فقط تند داره حکمش میاد واقعا تفاوت مدیریت اینجا مشخص میشه ایشالله که همه جای کشور مدیریت بشه ملت یه نفس راحت بکشن

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
اره عزیزم دقیقا ، بابام یه ماشین گرون خرید قبل عید اما واقعا مهم نیست بیاد پایین مردم گناه دارن  ...

عزیزم مبارکتون باشه.خیلی قشر فقیر داره زیاد میشه.ما خودمون با کلی وام تونستیم بخریم.یا خدا ک روزای خوش رو ببینیم.

دقت کردین این سه چهار ماه اصلا خبری از فساد مالی نیس فقط تند داره حکمش میاد واقعا تفاوت مدیریت اینجا ...

اره امیدوارم درست یشه 

ماشینم داره میاد پایین؟!

ایشالا که میاد اگر دلار همینجوری بیاد پایین ماشین هم میاد 

خونه عمرا بشکنه 

خونه قطعا مياد پايين چه با پايين اومدن دلار چه بدون پايين اومدن دلار

يك نگاهي به اجاره ها بندازيد متوجه ميشيد. قيمت خونه دو برابر شده ولي اجاره حداكثر 20% بالا رفته تو اين وضعيت خريد خونه بعنوان سرمايه گذاري توجيه نداره حجم معاملات مسكن تو تهران طي فصل بهار 67% نسبت به بهار پارسال كاهش داشته  

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706