2737
2739
عنوان

شوهرم داره میره مسافرت 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1750 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه۴روز شوهر من دوماه و نیم خونه نیست شاید تا محرم شایدم نزدیک اربعین بیاد  ما چی بگیم پس😢 ...

سلامت باشن چیکارن؟ 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2731

پشت سر مسافر گریه شگون نداره 😕

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2740

یه سریال قشنگ پیدا کن تو این چند روز بشین ببین

میدونم سخته برات ولی بعضی وقتها تنهایی هم بد نیست

من شوهرم جایی نمیره ولی بعضی وقتها دوست دارم تنها باشم کارایی که دوست دارم انجام بدم

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
کاریه ولی اونقدر واجب نیس میتونه نره 

کاریه ایراد نداره ولی اگه با دوستاش بود...😑من چرا نمیتونم تحمل کنم با دوستا برن مسافرت؟؟البته شوهر من اصلا نه با دوستاش بیرون میره نه مسافرت

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

دنیا جان عزیزم، این شرایط واقعا نیاز به صبر و تحمل و قوی بودن داره

فقط هم همین یکبار نیست باز هم پیش خواهد آمد ما خانمها باید بتونیم خودمون از پس احوال خودمون بربیاییم یه رمان که خیلی دوست داشتی بخونی رو بخون. برو خرید کن برو خونه مادرت برو خونه دوستت دو نفر رو دعوت کن. 

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
یه سریال قشنگ پیدا کن تو این چند روز بشین ببین میدونم سخته برات ولی بعضی وقتها تنهایی هم بد نیست م ...

منم فکر میکنم اگه بره با روحیه ی خیلی خوب برمیگرده چند وقته دعوا مرافعه اس به این امیدم که برگرده اخلاقش بهتر بشه

دنیا جان عزیزم، این شرایط واقعا نیاز به صبر و تحمل و قوی بودن داره فقط هم همین یکبار نیست باز هم پی ...

راستشو بگم اول گفتم خانواده ام نیستن اینجا ولی واقعیتش شوهرم دوست نداره اونا بفهمن که رفته .منم مجبورم شبها رو تنها باشم و در حد یکی دو ساعت یه سری به خونه مامانم بزنم 

2706