2733
2739

دوستان من میخوام امسال انتخاب رشته کنم برای فرهنگیان میشه لطف کنین بگین چ مراحلی داره؟ 

مصاحبه چ سوالایی ازتون پرسیدن؟ و ایا سوالاش سخت هستش ؟ 

از اینکه این شغل رو انتخاب کردین راضی هستین؟ 

تو دانشگاه فرهنگیان باید همیشه چادر بپوشین؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنین😙

احتمال تحقق یک رویاست ک زندگی را لذت بخش می کند ❤
برا تربیت معلمی فقط رشتهای تربیت معلمی رو انتخاب کنی؟ رتبت چقد باید باشه

من امسال کنکور تجربی دادم دقیق نمدونم  🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا تربیت معلمی فقط رشتهای تربیت معلمی رو انتخاب کنی؟ رتبت چقد باید باشه

زیر ۱۰ هزار هر منطقه برای فرهنگیان شانس قبولی زیادی دارن 

2731

چادر لازم نیست اما پوششت باید مناسب باشه...

بیشتر گزینش بستگی به رتبه داره؛ نه مصاحبه...

اما مصاحبه اش دومرحله اس، یکیش همش سوالات روانشناسیه و اینکه مثلا سعی دارن تورو به چالش بکشن که ببینن چی میگی..

یکیشم اعتقادی و سیاسی هست درمورد نماز و دین و سیاست و اینجور چیزا...

من از شغلی که انتخاب کردم راضیم اما از دانشگاه اصلا و ابدا؛ چون از لحاظ علمی سطحش پایینه ، مثلا یه کتابخونه ی درست و درمون با منابع جدید نداره...

اگه رتبه ی خوبی داشته باشی امکان قبولیت خیلی بالاست

و اینم فراموش نکن طی تعهد محضری که میدی حداقل 5 سال باید بری مناطق محروم درس بدی

زیر ۱۰ هزار هر منطقه برای فرهنگیان شانس قبولی زیادی دارن 

برای رشته ی انسانی باید خیلی رتبه ات بهتر شه...به عنوان مثال من بارتبه 1020 انسانی دبیری ادبیات نیاوردم..و اینکه برای تجربی هم باید رتبه ات بهتر شه....الان دوستای من که تجربی هستن رتبه هاشون خیلی خوبه در حد 4000..به پایین

2740
چادر لازم نیست اما پوششت باید مناسب باشه... بیشتر گزینش بستگی به رتبه داره؛ نه مصاحبه... اما مصاحب ...

یعنی مثلا مانتو بلند ؟ لازم نیس حتما چادر بپوشی پس 

شما کدوم منطقه هستین؟ و دبیری چی میخونین؟ 

تو مصاحبه از هر نفر چن تا سوال میپرسن؟ 

و اینکه میگن ی حقوق کمی هم داره دوران دانشجویی درسته؟ اگ درسته چقدره؟ البته اگ دوس داشتی 

ممنون بابت راهنماییت دوست گلم خیلی ذهنم درگیرش شده😙

یعنی مثلا مانتو بلند ؟ لازم نیس حتما چادر بپوشی پس  شما کدوم منطقه هستین؟ و دبیری چی میخونین؟& ...

۱۲۰۰

ولی خوابگاه و اینا کم میشه ازش میشه ۶۰۰

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
برای رشته ی انسانی باید خیلی رتبه ات بهتر شه...به عنوان مثال من بارتبه 1020 انسانی دبیری ادبیات نیاو ...

اوهوم درسته موفق باشی دوستم 😙 

شما پارسال قبول شدین؟ 

یعنی مثلا مانتو بلند ؟ لازم نیس حتما چادر بپوشی پس  شما کدوم منطقه هستین؟ و دبیری چی میخونین؟& ...

مانتوی مناسب یعنی استینش کوتاهه ساق دست بزنی...جلوباز نباشه و اینکه حالا لازم نیست تا مچ پا بلند باشه ولی کوتاهم نباشه...من اموزش ابتدایی هستم شهیدباهنرشیراز.  حقوقش به نظر من خیلی خوبه ببین الان به دانشجوهای دانشگاه های تاپ کشور حقوق نمیدن؛ پس به ما 200 تومنم بدن باید خداروشکر کنیم...

الان نمیتونم دقیق بگم چقدر میدن چون هرماه توفیش حقوقی یه مبلغی میزنن اما 700.800 تومن هست..و اینکه اگه خوابگاهی باشی باید45% بدی دانشگاه و اگه نباشی 25%..

بستگی داره؛ چنتا سوال بپرسن ولی خب به نظرم برای مصاحبه اش خیلی دلهره به خودت راه نده چون یه خورده فرمالیته اس..فقط رتبه خیلی مهمه