2737
2739
عنوان

کدبانو ها خونه دارا بیاین کمکم 😫

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 41 پست
رطوبت نداره کفش؟؟اگه رطوبت داره نمیشه کفپوش گذاشت...دیجی کالا داره...قابل اعتماد هم هس

چجوری میشه از دیجی کالا خرید کرد 

حتما باید عضو باشی ؟

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
نه اینطور نیس یعنی ب نظر شما اگه کفپوش بخرم دائمیه؟؟

اره اگه مواظب باشی..الان خیلی دیوارهاشون یا کف خونه هاشون کفپوش میکنن..تو اینستا بزن فیلمشو میبینی.

قانون زندگی من ساده است..بمن خوبی کنی من دو برابرش بهت خوبی میکنم🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موکتش کن بنظرم حب اگ اب میریزه و اینا برا جابجاییش و خشک کردنشم راحتتری 

میگم یه چیزی باشه مث کف دایمی که دیگه نیاز ب جاب جابی و خشک کردن نباشه موکت اصلا نمیشه افتضاح اشپزخانه م ۴ متر کمتره فور کنم با لوازم اصلا جا نمیشه با اون کف داغونش وای شوهر بیشعورم اگه پول داشت من اینقد حرص نمیخوردم تو این خونه لعنتی زندگی کنم اشکم در اومده تازه اخلاقم نداره با اون خانوادش😐😐

2731
نه اینطور نیس یعنی ب نظر شما اگه کفپوش بخرم دائمیه؟؟

عزیزم ما کف پوش زدیم

خیلی راضیم

الان۵ سال شده

فقط هر وقت خیس شد با دستمال خشک کن

برای ما اومدن نصب کردند

اینایی که طراحی دکور انجام میدند

سقف کاذب، نرده، پارکت، کفپوش و... می زنند

گمونم خودتم بتونی

چسب میخواد و تیغ و کفپوش

خیلی خوبه

من که راضیم 

انقدر صاف و تمیز و یه دست میشه

Eft
اگه انقدر ناجوره ۴متر چیزی نمیشه. سرامیکش کن. یه چیز قیمت مناسب براش بگیر  میتونی با صاحب خانه ...

صاحبخانه یه ادمی که اصلا نمیشه باهاش حرف زد خودمون که شوهرم بهش بگم حسابی دعوام میکنه و عصبی میشه بگم سرامیک کن بزور این خونه رو گرفته زیاد حرف بزنم و بهونه بگیرن مجبورم میکنه برم ور دل مادرش 

2740
عزیزم ما کف پوش زدیم خیلی راضیم الان۵ سال شده فقط هر وقت خیس شد با دستمال خشک کن برای ما اومدن ن ...

ای خدا خیرت بده عکس داری بفرسی ببینم چطوریه اگه امکانش هس؟بعد ب نظت من چقد هزینه میشه برام 

هیچی ننداز با دمپایی برو توش، چرا کثیف کاری کنی با کفپو‌ش و این چیزا، وقتی آب میریزه راحت میشه طی زد ...

اخه سرامیکش قدیمیه و پر از لکه هرکاریم میکنم مگه پاک میشه هر کی میاد خونه م یه جوری نگا میکنه

ای خدا خیرت بده عکس داری بفرسی ببینم چطوریه اگه امکانش هس؟بعد ب نظت من چقد هزینه میشه برام 

فرستادم گلم

درکت میکنم که چقدر سخته

ولی انقدر قشنگه و تمیز و گرم و نرم

۴متر که زیاد نمیخواد

توی نت بزن قیمت بگیر

Eft