2737
2734
عنوان

بچه ها پشیمون 1 ام. چکار کنم الان؟ زنگ. بزنم پدرم بیاد خونمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24924 بازدید | 757 پست
جلو مادرش ب من گفت با این اخلاق گوه زنم ک بهم شک داره باید برم 5 تا زن بگيرم. خدا هرچی زن پدر سوخته ...

خیلی بهش گیر دادی ما از کی بهت گفتیم از وقتی تازه باردار شده بودی دیگه دهنش باز شده متاسفانه 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها رو بردار با خودت ببر تا ادب بشه 

ممکنه یه مدت دلت مثل سیر و سرکه بجوشه و اذیت بشی ولی بهتراز دست روی دست گذاشتنه به هزینه اش می ارزد

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
جلو مادرش ب من گفت با این اخلاق گوه زنم ک بهم شک داره باید برم 5 تا زن بگيرم. خدا هرچی زن پدر سوخته ...

استارتر صبوری چقد شما؟ چرا شخصیت خودتو کوچیک میکنی و اجازه میدی بهت توهین بشه....اتفاقا همسرت خیلیم فقیره و فقر فرهنگی داره....اگ بری خونه پدرت و چند روز نباشی متنبه میشه میاد دنبالت و متوجه اشتباهش میشه برو یکم دوری واسش لازمه....ولی اگ فک میکنی بری فقط خودتو سبک کردی و واسش مهم نیس پدرتو بیخود درگیر نکن....همیشه اینطوریه یا جلوی مادرش جو گیر شد؟ واکنش مادرش چطور بود

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  
2728

در جریان تاپیکات هستم شوهرت دیگه شورشو درآورده خیلی بی احترامی میکنه اصلا نذار پای فوت پدرش یا سید بودن و این حرفا. ایندفعه یه حالی ازش بگیر مراقب اون دهنش باشه حتما به پدرت یا یه بزرگتربگو بیتد بغیر داداشت چون شوهرت بهش آلرژی داره. صبرم حدی داره تو بیش از حد داری صبوری میکنی.چطور خودش آبروتو برد پیش مادرش.

خدا هست❤️🩷🧡🤎💜🩵💙💚💛🩶
الکی الکی. خوب بودیم. گفت یکم گردو بیار بخوریم. منم چون بچه هام شیطونه گردو درسته بود. یکم گردو یکم ...

کار شوهر شما که به هیچ عنوان درست نبوده ولی من این مشکلات تو همه خانواده ها دیدم که شوهرشون از توجه زیاد همسر نسبتبه خانواده خودش ناراحت هستند ما دخترها از نظر عاطفی همیشه احساس میکنیم که باید به خانواده هامون توجه کنیم حتی نا خود اگاه این کارو انجام میدیم-شما بهتره یه مقدار بهش بیشتر توجه کنی اگرچه نوع گفتن وبه کاربردن کلمات شوهر شما مناسب نبود

فقط لطف خدا
عصبانی میشه آنقدر خشن میشه مجال حرف زدن بهت نمیده. ی بند حرف میزنه. 

خلاصه ی جوری شوهرتو بنشون سر جاش ولی تو بی احترامی نکن تا ببینم خجالت میکشه.هر راهی ک میبینی از همش بهتره انتخاب کن که فقط شوهرت دیگه کارشو تکرار نکنه.

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2738
خلاصه ی جوری شوهرتو بنشون سر جاش ولی تو بی احترامی نکن تا ببینم خجالت میکشه.هر راهی ک میبینی از همش ...

نه. برو تاپیک قبلی هام. همه از من حرصشون گرفته. ب خاطر حفظ حرمت ها هی سکوت کردم شوهرم وقیح تر شده 

من مدتهاست به این نتیجه رسیدم جز موارد نادر ومحدود در مورد بقیه اقایون شکایت بردن پیش پدرش برادرش پدر همسر هر شخص سوم اصولا عواقب سو داره چون مردها همیشه میخوان زشون تقدیر و تشکر شه البتع باید لایق تقدیر هم باشند ولی وقتی ما به شخص سوم خصوصیات بدش میگیم تازه انگار لج هم میکنه براش عقده میشه تلافی هم میکنه جز مواردی که واقعا منطقی هستند ومیخواهند راحت و بدون دغدغه زندگی کنند ودنبال حل مشکل هستند

حالا این نظر منه نمیدونم

فقط لطف خدا

تستاترشرمنده اینومیگم ولی نمی‌خوام تاپیک بزنم ..بچه ها امروز یواشکی گوشی شوهرمودیدم خدای من با دخترا و زنا چت می‌کنه میلاسه عشقم عزیزم پیش مرگت شم عاشقتم از این حرفا بخدا باچشم گریون میتایپم نمی‌دونم چکار کنم بچه کوچیک دارم هیچ وقت ب من محبت نمیکنه ولی ای خدا کاش بمیرم

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
اگه واقعا میخوای طلاق بگیری زنگ بزن بابات بیاد وگرنه اگه به هر دلیل نمیخوای طلاق بگیری اصلا پای خانو ...

مگ فقط واسه طلاق باید از بزرگتر کمک خواست؟؟؟ مگ پدرش اومد حتما باید واسه هم چاقو بکشن؟ من تو جریان تایپیکای این خانم نیستم ولی اونطور ک دوستان میگن همسرش اذیتش میکنه تا اخر عمر باید بسوزه و بسازه؟ من اصلا نمیگم طلاق ی هیچ وجه ولی باید با این آقا بر خورد کرد

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  
در جریان تاپیکات هستم شوهرت دیگه شورشو درآورده خیلی بی احترامی میکنه اصلا نذار پای فوت پدرش یا سید ب ...

منم همینو میگم. بچه ها میگن نگو. ولی من بهترین راه اینو میدونم. اون چون میدونه من بدترین دعوا رو هم جلو کسی بروز نمیدم هر رفتاری دوس داره میکنه. 

2706