2733
2739
عنوان

زورم گرفته بیاید بگید چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 50 پست
چی بزارم؟ واااای اصلاددوست ندارم. مثل خودش باشم ولی زورم گرفته

مثه اون نباش ولی اگه زنگ نزد تو هم معمولی رفتار کن در حدا احوالپرسی زنگ بزن شاید نمیخواد بیشتر از این صمیمی شه 

تو هم تلاش نکن بیشتر از اون 

چی بگم آخه 😂😂😂😉😉😉 ب شما هم میگن دوست😆😆😆😆

اصلا خنده نداره

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثه اون نباش ولی اگه زنگ نزد تو هم معمولی رفتار کن در حدا احوالپرسی زنگ بزن شاید نمیخواد بیشتر از ای ...

نوبت خودش که شده بله که کشیده کنار اونم چون چند بار گفت بریم بازار گفتم نه  اول سینما

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
چی بزارم؟ واااای اصلاددوست ندارم. مثل خودش باشم ولی زورم گرفته

من یه دوست دارم همیشه پیشنهاد میده بریم مثلا ذرت مکزیکی یا پیتزا

یا آب هویج بستنی و...بخوریم مهمون من

بخدا. وقت حساب کردن میرسه الکی کشش میده

تا میبینه من کارتو دادم فروشنده میگه بزار من حساب کنم!

میگم مرسی میگه بزرگ شدیا😒😒

و. میریم این کار همیشگیشه ولی برام مهم نیست😂

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
دو بار رفتی سینما پولش ندادی یادت رفته؟ مگه میشه؟ 

نه مثلا مهمون ایشون بودیم منم بردمش سینما که هیچ ناهارم بهش دادم خودشم هی میگفت دفعه ی بعدی مهمون من

ما به اکیپ دوستی داریم الان نزدیک ۱۵ ساله با همیم. زیاد هم با هم بیرون قرار میذاریم. ولی هر بار هر کی واسه خودش کارت می کشه و تمام. چرا سختش میکنید؟ از دوستی ها لذت ببر. بعدم اگه دوست خوبی هست ولش نکن. دوست خوب سخت گیر میاد

2738
من یه دوست دارم همیشه پیشنهاد میده بریم مثلا ذرت مکزیکی یا پیتزا یا آب هویج بستنی و...بخوریم مهمون ...

واااای منم همین جور دوستی داشتم آخرش روم باز شد فقط مبلغ خودمو حساب میکردم تا اونم مال خودشو حساب کنه ایششششش یادم میاد زورم میگیره آدمو اوسکول فرض میکنن 

میگن چشام سگ داره   
ما به اکیپ دوستی داریم الان نزدیک ۱۵ ساله با همیم. زیاد هم با هم بیرون قرار میذاریم. ولی هر بار هر ک ...

دختر خوبیه اما متاسفانه زمانی که روحیم خراب بود ناپدید شد  منم غیر از اون سینما و غذا یک بار دیگه باهاش رفتم خرید ولی نیومد ۵ شنبه هفته ی پیش گفتم بریم گفت وقت آرایشگاه دارم