2737
2734

من جدا از مشكلات زياد دارم طلاق ميگيرم توافقي 

البته خانوادم شهر ديگه هستن من شهر ديگه !! 

من هنوز تو يه خونه هستم تا طلاق بگيرم جمع كنم برم !! 

اما اين مدت شوهرم دير مياد خونه مپرسم كجاي ميگه به تو چه  دروغ پشت هم كثافت گرفته همه زندگي مارو !! 

امشب بحثم شد سر اينكه زنگ زدم جواب نداد ١٠ بار زد تو صورتم تو خونه وقتي مثل جهمنمه اينجا !! 

دارم داغون ميشم صبح شب تو خونم گفتم فردا بعد اولين جلسه مشاوره احتمالا فردا گواهي نميدن يه كم لباس اينا جمع كنم برم خوونه بابام دنبال كار تخصص ارايشگري شروع كنم كلاسامو اخه بايد به فكر ايندم باشم اينجا بمونم شدم كنيز اقا بشور بپز فقط !! چه كنم !! 

خونه  خالي نكنم براش يا برم اعصاب اروم شه سرم گرم كنم تا جلسه بعدي بيام دوباره اينجا !!؟

بهم ميگه نحسي چون به جاي نميرسم !! 

ميگه لياقتت همين خونه مامانم زندگي كني !! قرار بود خونه بگيره كه عرضه زندگي چرخوندن نداره !! 

hair coloris ~ hair keratin 

عزیزم من نمیدونم صلاح کارت در کدومه فقط از خدا میخوام به ارامش برسی و تمام مشکلاتت حل بشه.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جون خودت  واعصابت مهمتره

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
اگه جفتمون بگيم نميتونيم اينا چي ؟ 

تهران که اینجوریه که باید ۵ جلسه رو حاضری بزنید حالا یکی دو جلسه رو میتونید یکیتون تنها بره.

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
2738
تهران که اینجوریه که باید ۵ جلسه رو حاضری بزنید حالا یکی دو جلسه رو میتونید یکیتون تنها بره.

ما تو سايت تصميم ثبت نام كردين تاريخش فردا شد از ١ ماه پيش فردا بريم چيجوريه ؟ مشاورست ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 
اره عصبي شدم خودم مفهمم مريضم كرده 

خب پ بهتر فکردرست وحسابی کنی تا توی خونش غذا درست کنی یا براش کارکنی توخونه

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2706