2733
2734

Like me 😚

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موتور شارژی دوموتوره کلا ده بار استفاده شده ۱۳۰۰

باطریش سالمه؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

عزیزدلم انشاالله مشکلت به زودی زود حل بشه به حق فاطمه زهرا🙏🙏🙏

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2738
بله کلا ده بار سوار نشده. بجون خودش فقط یکبار بیرون از خونه بردمش

ممنونم عزیزم فردا با همسرم مشورت میکنم بهتون اطلاع میدم. انشاءالله هرچه زودتر گرفتاریت حل بشه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
ببخشید چرا نیاز مالی دارید شاید یکی وسع ش رسید همجوری نقد کمکتون کرد

مشکلاتم زیاده اینجا حرف بزنم پنجاه هزارتا کاراگاه پیدا میشن که بگن دروغگویی و فلان. درد خودم برام بسه. 

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
مشکلاتم زیاده اینجا حرف بزنم پنجاه هزارتا کاراگاه پیدا میشن که بگن دروغگویی و فلان. درد خودم برام بس ...

نه عزیزم هر کی بخواد حرف بزنه معلومه خیلی ادم احمق  و بیشعوری هست اخه چی شدع شاید یکی بتونه نقد بده

2706