2733
2734
عنوان

مامی جونیااااا کمک به نی نی ام شربت انجیر دادم خطرناکه :((((((

| مشاهده متن کامل بحث + 3663 بازدید | 24 پست
عزیزم خوب چرا رفتی دارو خونه هر جا هستی یه متخصص پیدا کن وبرو پیشش اینجوری خیلی بهتره خیالتم راحت تره یا حداقل با دکترش تماس بگیر
النا دختر طلای مامان وبابا 20ابان یک ساله میشه خدایا شکرت
وقتی خاکشیر و نبات رو جوشوندی همشو بدی بخوره نه اینکه صاف کنی یکم از اینا رو که بخوره 20 دیقه بعدش معدش به کار میفته
حمید همسر مهربونم...زهرا دختر نازنینم...دوستتون دارم.....تمام دنیا یه طرف شما دو تا یه طرف...زنده باشید ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ اشکالی نداره این مورد برانینی منم پیش اومد به هر دری زدم ولی شکمش کار نکرد اونقدر سفت بود که از مقعدش خون اومد براش شیاف بیزاکودیل گذاشتم درست شد.شیاف گلیسیرین نذار اصلاااااااااااااا