2733
2739

دو نفر اومدن خونش موهاشونو کوتاه کنن پنج ساعت طولش داده یعنی حرص همه مونو درآورده امروز سر این فس فس کردنش،،یه بار من نشستم زیر دستش فقط فشار افتاد بخدا دراز کشیدم آب قند خوردم بس که معطل کرد،،،هر وقتم منو میبینه برا اینکه حرصمو دربیاره میگهه واااای چقد لاغر شدی خراااب شدی حالا یکی نیست بگه تو با قد156،که58کیلو هستی خیلی بنظرت تپلی که به من میگی لاغری؟؟😠😠تقصیر خودمم هست روز اول نقطه ضعف نشون دادم ولی هیچوقت نتونستم خودمو بی تفاوت نشون بدم از صورتم معلوم بود حتی ب خواهرشم گفته اونم هروقت میبینتم میگه

خداییش یکی نیست بگه تو کجات تپله هردفه میشینی میگی واااای چاق شدم واااای رژیم بگیرم از بس میخورم و میخوابم بخدا اینا همش از کمبوده 

حالا من

حالا من کلللللی تلاش کردم چهار پنج کیلو اضاف کردم نمیگم حالا آنچنان تپل شدم ولی خب واقعا میشه حس کنی ک عوض شدم باز میخواد ی جوری وانمود کنه ک لاغرم و خودش چاق تره امروز میگفت حالا خوشبحالت نه شکم داری نه پهلو منو نگا چجور شکم و پهلو زده بیرون بقراااان اصلا شکم و پهلوش نزده بیرون خندم میگیره از این حرفاش😂😂😂آخه انگار کمبود داره

بنظرتون این دفه چی جوابشو بدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفهمیدم😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
2738
2706