2737
2734
خانوم!چند بار توضیح بدم برید پیامای قبلیو بخونید! شما خودتون اگه جسارت نیست تحصیلاتتون چیه؟ من الا ...

وا چرا عصبی میشی من خودم دکترای پرستاری دارم. خواستم کامل برات توضیح بدم اصلا دیگه حرفی نمیزنم زنگ بزن وزارت بهداشت کانل برات توضیح میدن. پیامای قبلتو خوندم اما متوجه منظورت نشدم 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
وا چرا عصبی میشی من خودم دکترای پرستاری دارم. خواستم کامل برات توضیح بدم اصلا دیگه حرفی نمیزنم زنگ ب ...

ببخشید اگر منظورم رو بد رسوندم 

قطعا به خاطر فشار عصبی هست که الان روی منه و منم خسته شدم انقد توضیح دادم 

مجددا عذرخواهی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحال میشم!پس لابد براش بد انتخاب رشته کردین!😂 کدوم شهر بودن دختر داییتون؟؟؟؟

نه خوب انتخاب رشته کردم بعدم که کارنامه سبزش اومد پرستاری و مامایی شهرستانارو آورده بود فقط دیگه هیچی نیاورده بود. کرمان امتحان داده بود اونجا منطقه ۲ هست

2731
نه خوب انتخاب رشته کردم بعدم که کارنامه سبزش اومد پرستاری و مامایی شهرستانارو آورده بود فقط دیگه هیچ ...

مهم محل گرفتن دیپلم هست...نه محل آزمون دادن!من فکر میکنم ایشان ۴۵۰۰منطقه ۳ بوده

مهم محل گرفتن دیپلم هست...نه محل آزمون دادن!من فکر میکنم ایشان ۴۵۰۰منطقه ۳ بوده

نه ایشون کلا کرمان زندگی کرده و به دنیا اومده درس خونده و کرمان هم منطقه ۲ هست. دختر خوب من خودم این چیزا رو خوب میدونم کلی پیرهن پاذه کردم تو کنکور دادن. خودم کارشناسیمو کرمان خوندم و ارشد و دکترا تهران. 

نه خوب انتخاب رشته کردم بعدم که کارنامه سبزش اومد پرستاری و مامایی شهرستانارو آورده بود فقط دیگه هیچ ...

راستی چقدر خوبه که شما دکترای پرستاری دارید 

چون الان سرچ کردم گفته بود آیلتس ۵ میخواد برای دکترای پرستاری 

گفتم ازتون راجع به آیلتس بپرسم آیا خیلی سخت بود ؟ منی که زبان کنکور پارسالمو 80 به بالا  زدم میتونم 6.5 بگیرم ازش؟

نه ایشون کلا کرمان زندگی کرده و به دنیا اومده درس خونده و کرمان هم منطقه ۲ هست. دختر خوب من خودم این ...

ببخشید اگر لحنم تند بود ☺ میشه کارنامه رو بفرستید؟

2740
راستی چقدر خوبه که شما دکترای پرستاری دارید  چون الان سرچ کردم گفته بود آیلتس ۵ میخواد برای دک ...

فقط آیلتس نیست. ام اچ ال ای و ام اسی اچ سی هم میتونید بدید من ام اچ ال ای دادم که ۵۰ به بالا قبوله من ۵۲ گرفتم و دو سالم اعتبار داذه

نه ایشون کلا کرمان زندگی کرده و به دنیا اومده درس خونده و کرمان هم منطقه ۲ هست. دختر خوب من خودم این ...

پرستار ها واقعا قشر زحمتکش جامعه ما هستن که متاسفانه اونطور که باید به حقشون در ایران نمیرسن ☺

فقط آیلتس نیست. ام اچ ال ای و ام اسی اچ سی هم میتونید بدید من ام اچ ال ای دادم که ۵۰ به بالا قبوله م ...

کارنامه رو میشه بفرستید؟راستی قدم نورسیده پیشاپیش مبارک باشه ☺

[QUOTE=97488980]ببخشید اگر لحنم تند بود ☺ میشه کارنامه رو بفرستید؟[/QUOTE

کاملشو پیدا نکردم اما رتبش هست داخلش ۴۶۰۸ درصداشم هست. حالا داره حسابی میخونه که درسش تموم شد از پرستاری به پزشکی امتحان بده. ترم اول و دوم همه درساش بالا ۱۹ شد

[QUOTE=97488980]ببخشید اگر لحنم تند بود ☺ میشه کارنامه رو بفرستید؟[/QUOTE کاملشو پیدا نکردم اما رتب ...

عکس ار رتبه کشوریش بدید اگه میشه؟راستی من که درصدام ازین بهتره!😂 آها فهمیدم این ۵درصدیه خانوم 

[QUOTE=97488980]ببخشید اگر لحنم تند بود ☺ میشه کارنامه رو بفرستید؟[/QUOTE کاملشو پیدا نکردم اما رتب ...

من که منطقه 2 بودم آخرین رتبه مجازم این بوده نه اونیکه شما زدید ایشان سهمیه 5 درصد داره 

یعنی داوطلبانی که بستگان درجه یکشون جانبازی زیر۲۵ درصد یا به مدت ۶ماه به بالا داوطلبانه در جبهه دارن

2706