2733
2739

فردا مشاوره طلاق داريم توافقي امشب دير امد خونه منم زنگ ميزدم بيرون بود جواب نميداد اصلا شايد ١٠ بار زنگ زدم امد خونه گفتسم برو همون جا كه بودي چرا امدي 

اونم گفت به تو چه اشغال رواني فردا از دستت راحت ميشم منم  كمي هولش دادم گفتم خدا لعنتت كنه با گريه اونم يكس محكم زد تو گوشم احساس كردم يهو كر شدم 

تا ١ ساعت پيش تاپيك زدم ناراحتم واسه فردا اما ...... 

خانواد شهر ديگه هستن تك تنها هستم اينجا 

hair coloris ~ hair keratin 

تو که می خوای جدا شی چرا زنگ زدی ؟ 

حالا بیاد یا نیاد فرق میکنه مگه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

امیدت به خدا باشه. محکم باشه و محکم قدم بردار. شوهرت ببینه ضعیفی بدتر میکنه ولی ببینه محکمی حتی بعد از طلاقم پشیمون میشه. چرا داری جدا میشی؟ وقتی فردا داری جدا میشی دیگه چیکار داری کجاست ؟ چرا زنک زدی بهش؟!

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀
چطور تصمیم به جدایی دارین و باهم زندگی میکنین

چون توافقي هست خانوادم نيستن اينجا اگه ميرفتم مثل پارسال منو علاف  ميكرد  گفتم بمونم تا تمام شه بعد برم خبرم 

hair coloris ~ hair keratin 
2706