2737
2734
عنوان

واسه اخرين بار تاپيك تعيين جنسيت😊

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 34 پست

من اینجوری بودم امروز رفتم سونو دختربود😍😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد مثل من بودی جالب بود البته من حالت تهوعم خیلی بیشتر از شماست

شما جنسيت ني ني تون معلوم  شده؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2731
2738

من تست ادرار رو انجام دادم به این صورت که مقداری کلم بنفش رو ریز کردم روش آب جوش ریختم تا رنگ داد صاف کردم بعد توی ظرف شفاف مثل لیوان یه بار مصرف ادرار اول صبح رو بریز بعد اب کلم رو اضافه کن اگر صورتی شد پسره

پس مال من چيه !؟  خوابالو صورت پر جوش اقدام روز تخمك گذاري  حس پرشدن دهن از اب  كم ...

دختر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
عزیزم فال حلقه رو شکمت خطی میره یا دایره ؟ آخه تو تایپیک قبلی گفتی خطی اینجا دایره

الان باز گرفتم

روي دستم خطي روي شكن دايره

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!