2733
2734
عنوان

چند وقت یک بار صورتتونو اصلاح میکنید؟و باچی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3220 بازدید | 43 پست

مک با ژیلت هر وقت سبیلام دربیاد ماهی یه بار 

ابروهم هر 4 یا 5 ماه میرم ارایشگاه چون کلا بور هستم و زودی درنمیاد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با بندانداز صورتمو بند میندازم خیلی راضی ام... حداقل کسی نمیفته ب جون صورتم خودم هوای خودمو دارم

آره اینش خیلی خوبه

چه مارکی استفاده میکنی؟

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
تو از بندگان برگزیده خداوندی صورتم مثل چی مو داره

من خداروشکر از این یکی راحتم بدنمم زیاد پرمو نیس

اصلا وقتی بند میندازم صورتم خسته ب نظر میرسه شوهرم میگه چکار کردی پوستت بد شده  

برایم وطن باش برایت شهید خواهم شد...
2731

من فقط يه بار موقع عروسيم بند انداختم بعد ديگه كلا گذاشتمش كنار و اصلا بند نميندازم، ابرومو هم خودم گاهي وقتا دخترونه تميز ميكنم

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2738
من فقط يه بار موقع عروسيم بند انداختم بعد ديگه كلا گذاشتمش كنار و اصلا بند نميندازم، ابرومو هم خودم ...

منم تو خونه ابروهامو برمیدارم چون پهن دوس دارم و خودم میدونم چه مدلی باید بردارم ک بهم بیاد

باور کن یادم نمیاد دفه آخری ک رفتم آرایشگاه کی بوده  

هفته ای ی بار صورتت داغون میشه ک دختر

نه بابا دیگه پوستم کلفت شده 😂😂😂 خیلی زود پر میشه مشکی هم هست زشته اگه اصلاح نکنم

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
نه بابا دیگه پوستم کلفت شده 😂😂😂 خیلی زود پر میشه مشکی هم هست زشته اگه اصلاح نکنم

خب پوست شل نمیشه زیاد بند میندازی؟

لیزر کن خب

راضی هستی ازش همه موهاتو می‌کنه؟؟پرز هارو چی منم میخوام بخرم مارک خوب واقعا چیه همه موهارو ببره ...

اره خوبه من دوساله دارمش ۹۵ خریدمش ..متاسفانه کارتونش پاره شد انداختم زباله ...روی خود دستگاه هم پاک شده .. خیلی خوبه خوب تمیز میکنه من که راضیم ازش 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2706