2733
2734
عنوان

كسايي كه اين ماه باردار شدن بيايين دوره هم باشيم

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دیروز فهمیدم باردارم،بعد از ۴روز تاخیر بتا ۶۸۶ بود...!

یکشنبه هفته اینده نوبت دکتر دارم...!

نی نیمم متولد ۷ فروردین ۹۹ هستش🙈

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
2728
ای جان. به سلامتی. برای منم دعا کنید. از علایمت بگو 

سینه درد کم،کمردرد،تکررادرار،حالت تهوع🙈

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
منم دیروز فهمیدم باردارم،بعد از ۴روز تاخیر بتا ۶۸۶ بود...! یکشنبه هفته اینده نوبت دکتر دارم...! نی ...

اره بخدا مال منم ٦ ميفته به نظرت سالم به دنيا ميان درد نداري 

به این زودی جواب‌  میده؟ آخه میگن چند روز از موعد پریود مه بگذره و عقب بیفته جواب میده.

نه منظورم ٦ روز به موعدت مونده بزن ان شالله بارداري عزيزم 

اره بخدا مال منم ٦ ميفته به نظرت سالم به دنيا ميان درد نداري 

انشاالله سالم و صالح میان بغلمون منم فکر و خیال سونو اینا ولم نمیکنه ولی مثبت فکر کن☺

2740
نه منظورم ٦ روز به موعدت مونده بزن ان شالله بارداري عزيزم 

یه روز فرقمونه😚

انشاالله سالم و صالح میان بغلمون منم فکر و خیال سونو اینا ولم نمیکنه ولی مثبت فکر کن☺

اره راست ميگي بذا مثبت فك كنيم از بس اينجا همش ديدم سقط شدن منم بد بين شدم ميگم الانه مال منم سقط بشه 

اره عزيزم با هم در ارتباط باشيم گلم حس خوبيه

اره موافقم❤