2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه به خداندارییییییم من روانیههههههه اینم باچلوکباب عوصش نمیکنم الان درمعرض زایمان زودرسم میترسم میگ ...

ان شاء الله به سلامتی زایمان کنی

بپرس اگه منع مصرف نداشته باشه بخور

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2738
طرز تهیه اشو میگی؟بریم شام بپزیم.مواد لازمش؟

دوغ پگاه می یه دونه دولیتری میخرم

نصفه پیاله برنج و با یه تخم مرغ قاطی کن بریز توش بذار رو شعله هم بزن

یه کم گذشت سبزی آش و بریز ترکیبی از تره گشنیز شوید بعدم که جوشید نخود پخته 

بعد نیم ساعت تا یه ساعت طول میکشه جا بیفته

نمک و سیرم اختیاریه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

فقط تو ویار به درد میخوره والا غذای معمولیه🤪

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
دوغ پگاه می یه دونه دولیتری میخرم نصفه پیاله برنج و با یه تخم مرغ قاطی کن بریز توش بذار رو شعله هم ...

من خودم درست میکنم تخم مرغ نمیریزم از بوش خوشم نمیاد😎

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2706