2737
2739
عنوان

پریشب برا زنداداشم عیدی بردیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2071 بازدید | 148 پست

اینی که ایشون میگه درست نیس منم شوهرم تمام مراسمام طلا خودش میخرید ولی پدرومادرشوهرم حتی بهم پاگشا هم‌ندادن واسه وقتی اولین بار رفتم خونشون اونم شوهرم خرید سر عقدم شوهرم دوتا النگو خریده بود برام زدن به اسم خودشون گفتن از طرف پدر مادر داماد😕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا منم شوهرم واسه هر مناسبتی خودش برام میخرید چ حرفا ولش کنید عزیزم شما ک کادو دادید حالا چ فرقی میکنه داداشت داده باشه یا مادرتون...

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
2728

داداشت بگه مامانم واسه زنم قبلا خریده ک الان خورد خورد بیارن پس انداز من نیست

دوسه بارم نبرید ی تیکه لباس ببرید تا حالش جا بیاد.

واسه ما ک فقط عید نوروز عید فطر و قربان و غدیر اوردن 

سب یلداهم ۱۰۰ دادن همین 

2740

وای عجب رویی داره😐 داداشت چرا همه چیو گذاشته کف دستش چه ساده اس. نمیگم پنهان کاری کنه ولی تو این شرایط اقتصادی برای بالابردن خانوادش تعداد و آمار دقیق نمیداد‌. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

خدایی پروعه 

طرف همینم نداد ب عروسش 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
چه پررو توقعش رو بردین بالا ولادت امام رضا که دیگه عیدی نمیبرن همشم طلا ندین یه بارش لباس بدید

همینو بگو...مام عروس شدیم والا

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱

حق با شماست 

بی سیاستی کردید که بهش گفتید از قبل طلاها رو خریدید

همینکه آینده نگر بودید و برای این روزها طلا پس انداز کردید کلی جای تشکر داره وگرنه الان بجای سکه باید یه بلوز کادو میگرفت

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری