2733
2739
وزنشم جلو نمیره چون شیر ندارم

منم شیرم کم بود ماه اول بچه م خیلی کم وزن گرفته بود انقدر غصه میخوردم ، بعدش شروع کردم دارو و شیرخشک مخصوص بهتر شد، از وقتی هم شیر خودمو کلا قطع کردم دیگه خوب شده

خب گلم قبلا وقتی شیر میخورد یا بعد شیر خوردن سرخ میشد و گریه میکرد ، و یه ذره شیر از کنار لبش میومد ...

چندماهه اس؟دختر من 4ماهس.یه سی سی میدم.میخام ببلاک ar هم بدم وزنش بره جلو.چکارایی میکنی؟مثلا دختر من فقط خابیده شیر میخوره.الان 10روزه دارو میدم اثر نکرده هنوز.اروغشم میگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شیرم کم بود ماه اول بچه م خیلی کم وزن گرفته بود انقدر غصه میخوردم ، بعدش شروع کردم دارو و شیرخشک ...

شیر خشک چی دادی؟شیرم کمه میخام بعضی وعده ها بدم.وای کی خوب میشه دارم میمیرم.دهنشم افته .سرم رفته رو مخم

چندماهه اس؟دختر من 4ماهس.یه سی سی میدم.میخام ببلاک ar هم بدم وزنش بره جلو.چکارایی میکنی؟مثلا دختر من ...

دختر من الان دو ماه و نیمه ست، منم فقط رانیتدین میدم و شیرخشک مخصوص و گرفتن آروغ، کار دیگه ای نمی کنم حس میکنم شیر خشک مخصوص خیلی تاثیر داره

2728
اسمشو میگی؟یا عکسشو بفرست لطفا.خیلی خوبی در حقم می‌کنی ممنون

عزیزم الان شیرخشک در دسترسم نیس عکس بگیرم

اسمش bebelak ar(ببلاک ای آر)هست، این شیر مخصوص رفلاکسه و چون غلیظه بچه اصلا بالا نمیاره یا نمیاد تو گلوش، البته دختر من فقط شیر خشک میخوره واسه همین بهتر جواب داد، انشالله بچه ت زودی خوب میشه 

دکترا میگن رفلاکس بعد ۵،۶ماه کلا خوب میشه