2733
2739

اول خودت😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یبار از داداش بزرگم حرصی بودم داشتم با صدای بلند به خواهرم تعریف میکردم که هیچ ..نیست احمقه و...خییلی حرصی بودم نگو پشتمه فکر کردم رفت بیرون دیر بیاد...یهو گفت چقد دلت پره داشتم میمردم ازخجالت میخواستم فرار کنم مس فیلم هندیا بغلم کرد منم گریه کردم 😐😐😀😀

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔

شرم اورو باید فک کنم ولی یه سوتی اخیرا دادم. رفتیم خونه ی دوستم که شوهرش خارجیه. خیلی شیک اومدم سلام علیک کنم رو به پسره گفتم سلااام حال شما خوبید؟ چه خبرا😐😐😐😐قیافه ی دوستم و شوهرم دیدنی بود. اون پسره م که بنده خدا ماتش برده بود

2738

من تو سن بلوغ و اینا بودم ..از اون سن هایی ک ادم پسر همسن خودش می‌بینه همش حس میکنه ی چیزی بینشونه😆😆ی بار یکی از آشناها خونمون بود پسر کوچیکش بغلش بود و پسر بزرگش کنارش بود..منم رفتم نزدیکشون خواستم بچه کوچیک رو صدا کنم ..هی می گفتم سعید سعید ..حالا بچه کوچیک اسمش فرید بود

من😓

سعید🤗

مامان سعید😕

و فرید😜

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
عزیزم خودمم☺☺ دوباره زدم

دختر بودم ۱۹سالم خواهرم با بچش اومدن خونه مامانم اینا شیشه شیر بچشو کف رفتم تو آبمیوه خوردم بعد پاره شد ناچار شدم شبی رفتم داروخونه واسش سر پستونک خریدم کسی نفهمه ..اعتراف