2737
2739
عنوان

ماه گرفتگي امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 27 پست
به زور کیت تخمک مثبت نشون داده بود اونم ماه گرفتگی شد دوشبم شوهرم نیس سرکاره مال ما پس موند😊

فکر نمیکنم اقدام واسه بارداری ربطی به ماه گرفتگی داشته باشه!!!

میگن زنه حامله نباید نگاه کنه!!!!

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگاه نكنيم ديگه درسته؟ نميدونم چقدر صحت داره ولي حتما يه چيزي بوده كه ميگن

اره خب بلاخره اینجوری تسکین میدیم دل خودمونو😁

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
مامان فري ميشه علائم بارداري گل پسرتو بگي من شنبه ان تي دارم دل تو دلم نيس خداكنه جنسيتم بگه

من اینجوری بودم اوایل بی اشتها شده بودم حالت تهوع کمی داشتم بدون استفراغ چیزای ترش زیاد میخوردم مث تمبرهندی ابغوره... کف پاهام یخ میکرد دستام خشکی میزد اینارو یادمه داشتم

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
من اینجوری بودم اوایل بی اشتها شده بودم حالت تهوع کمی داشتم بدون استفراغ چیزای ترش زیاد میخوردم مث ت ...

چه جالب من همه اين علائم رو دارم

فقط دستام خشك نشده مث قبله

2738
چه جالب من همه اين علائم رو دارم فقط دستام خشك نشده مث قبله

انشالله هرچی که هست صحیح سلامت باشه

من تو دوتا حاملگیم نگاه کردم هر دو پشت گردنشون خال قرمز رنگ دارن نمیدونم به خاطر ماه گرفتگی هست یا ژ ...

من رو شکمم ی قلبه کوچیکه ماه گرفتگیه مامانم میگ ماه گرفتگی بوده ب ماه نگاه کردم