2733
2739

قلیه ماهی

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود ماکاروتی بهتره

شوهرم و دخترم اصلا نمیخورن دخترم دوسالش از ماکارونی خیلی بدش میاد برعکس بقیه بچه ها

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2731
بهنظرتون مرغ خوابونده بودم واسه كباب اضافه اومده سرخش كنم بد نميشه؟

اتفاقا خوشمره میشه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2740
ساعت  هفت صبح قورمه سبزی بار گذاشتم😋

نی نی که پیشت بود رفت خونشون؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
فکر نمیکنم سنت خیلی کم باشه  خودت پاشو واسه خودت یه چیز دیگه بپز

۱۸ سالمه 

نه بابا مامانم بدش میاد مثلا خودش قرمه سبزی درس کنه من ی چیز دیگ بخورم آشپزیمم خوب نیس ی بار ماکارونی درست کردم خواهرم مصموم شد بیمارستان بستری شد بابام نصف شب دل درد گرف 😂😂

باقیمانده غذای دیشب.. تازه با دخترم دوتایی باید بخوریم😁

بده دخترت بخوره خودت املت بزن😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

احتمالا ماکارانی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706