2737
2734
جونم اووووه خب دیجی میخونه همراهی کنید دیش دیری دیرین ماشالا اوووو عقبیااا جاری ورپریده کیه اون وسط

😂😂😂😂😂من با کردی ازگی زدم وای وای وای وای 

never come back😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعییی  بچه ها منم ت بدترین بحران زندگیمم 

ت ی رابطه بلاتکلیف موندم ک ن راه پس دارم ن راه پیش 

الانم پاشده رفته ترکیه تا الان نمیخوابم منتظر پی امشم جواب بده نگرانم در حالی ک لیاقت هیچی نداره فقط حرص میده  معلوم نیس اونجا چیکار میکنه ورپریده

دندونم درد میکنه از اعصابمم اسید معدم زده بالا اصن داغانم 

آمااااا یه نگاه به پشت سرم میندازم میبینم بدتر از ایناهم بوده گذشته اینم میگذزه چ من خودمو به در و دیوار بزنم چه...

پ فقط برقص اصن غمت نباشه😂😂😂💃💃💃

هر کیو ببینم تو امضاش صلوات خواسته میفرستم ، فقط حسش نیس بگم😑😄
2731
هعییی  بچه ها منم ت بدترین بحران زندگیمم  ت ی رابطه بلاتکلیف موندم ک ن راه پس دارم ن راه ...

هیییی چی بگم خواهر همه ی بچه های اینجا یه جور گرفتارن خدا کنه همه چی برای همه زود حل بشه 

never come back😊😊😊
2740
دس به زلفاش نزنین مروارید بنده بلهههه بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا    

فقط از 370 نفری که دیدن سه نفر موندیم امار رگای گردنمو رگ به رگ کرد اصا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

never come back😊😊😊
دس به زلفاش نزنین مروارید بنده بلهههه بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا    

💏

برین کنار دست بزنین اینم عروس دوماااااد 😂💃💃💃

هر کیو ببینم تو امضاش صلوات خواسته میفرستم ، فقط حسش نیس بگم😑😄