2737
2739

من امروز پسرم رو بردم واسه سنجش 

نمره هوشش پنجاه شد 

خانمه باورش نمیشد با اینکه نه پیش دبستانی رفته نه من باهاش کار کردم فقط پای شبکه جم جونیور نشسته و کارتون آموزشی زیاد دیده خانمه می‌گفت خیلی کم پیش میاد امتیاز ۵۰ رو بیارن این بچه اگه روش سرمایه گذاری کنید یه چیزی میشه😂😂😂متولد شهریور ۹۴هم هست چند روز پیش شش سالش تموم شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن نمره کامل گرفت فکرکنم ۴۶بوداز۴۰ به بالاجزوتیزهوشان حساب میکنن.البته دخترمن سال ۹۲بودکه بین ۸۰ ...

سلام مطمئن هستین این اعداده توبرگه دخترمن عدد۱۰۶نوشته بود

سلام مطمئن هستین این اعداده توبرگه دخترمن عدد۱۰۶نوشته بود

سلام عزیزم

منم امروز دخترمو بردم سنجش و عددش ۱۰۶ شد شما میدونی یعنی هوششون چجوریه و این عدد چه معنی ای میده؟

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
2731
سلام عزیزم منم امروز دخترمو بردم سنجش و عددش ۱۰۶ شد شما میدونی یعنی هوششون چجوریه و این عدد چه معنی ...

شما هم امروز سنجش بودین منم امروز پسرمو بردم ولی نمره ای به من نکفتن فقط تو برکه سنحش زده بود نتیجه تست هوش منفی نتیجه شنوایی سنحی و بینایی سنحی منفی 

یعنی قبول شده دیکه؟چون بینایی و شنوایی خودشون بهم کفتن خوب بود همه چیزش

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
شما هم امروز سنجش بودین منم امروز پسرمو بردم ولی نمره ای به من نکفتن فقط تو برکه سنحش زده بود نتیجه ...

بله منفی بودن همش یعنی اینکه قبول شدن خدارو شکر فقط نمره سنجش هوش رو ۱۰۶ زده بود که می خواستم ببینم یعنی تو چه محدوده ای هستش

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
بله منفی بودن همش یعنی اینکه قبول شدن خدارو شکر فقط نمره سنجش هوش رو ۱۰۶ زده بود که می خواستم ببینم ...

ا خوب پس خداروشکر من گفتم نکنه منفی یعنی قبول نشده .برای پسر من نمره نزده بودن نمیدونم‌نمره اش چند شده 

فکر کنم ۱۰۶ خوب باشه 

کاش برای پسر منم نمره میزدن خیلی کنجکاو شدم بدونم

ا خوب پس خداروشکر من گفتم نکنه منفی یعنی قبول نشده .برای پسر من نمره نزده بودن نمیدونم‌نمره اش چند ش ...

وای خداروشکر ک پستتون روخوندم داشتم میمردم فکر کرده بودم منفی یعنی رد شده وضریب هوشیش کمه 

برا پسرم امروز بردم زده ۹۸ زیرش هم علامت منفی زده بود 

ی دختری هم بود زده بودن ۱۰۳ 

2740
وای خداروشکر ک پستتون روخوندم داشتم میمردم فکر کرده بودم منفی یعنی رد شده وضریب هوشیش کمه  برا ...

منم امروز بردم تحویل مدرسه دادم گفتم قبول شده دیگه گفت پس این ویه همین که دادن بهتون یعنی قبول شده وگرنه ارجاع میدادن ولی من دوست دارم نمرشو بدونم اون کاغذی که واسه سنجش بود و بهشون تحویل دادیم اصلا نمره ای نداشت فقط همین مثبت منفی بود

من امروز پسرم رو بردم واسه سنجش  نمره هوشش پنجاه شد  خانمه باورش نمیشد با اینکه نه پیش د ...

شهریور نود و چهار که میشه هفت سال باید پارسال میرفت مدرسه .دخترمن شش مهر نود و پنجه امسال کلاس اوله 

2706