2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ذخیرم۸۹/. ده ماهه تو اقدامم.دکترا میگن باید آی وی اف بشم .زنگ زدم مطب،دکتر رزاقی،برای ماه آینده و ...

من افتضاح بودم0/1ذخیره م بود کاندید IVF بودم ولی با گیاه درمانی و البته ذکر و دعا درست یکروز ثبل از مراجعه برا IVF دیدم باردارم

حتی تو بارداری دکترهایی که رفتم انقده ناامید بودن که کلی از نظرروحی اذیت شدم

بالاخره یه دکتر مناسب پیدا کردم و به لطف خدا هفته های آخر بارداریمه

من ذخیرم۸۹/. ده ماهه تو اقدامم.دکترا میگن باید آی وی اف بشم .زنگ زدم مطب،دکتر رزاقی،برای ماه آینده و ...

به نظر من با این ذخیره توکلت به خدا باشه

چای با دارچین بنوش،‌ورزش کن،‌قرص ویتاگنوس بخور،‌مکملهاتو حتما بخور،‌فولیک ٥ بخور و سایر مواردو رعایت کنی قبل از دو سه ماه خدا بهت نی نی میده

به نظر من با این ذخیره توکلت به خدا باشه چای با دارچین بنوش،‌ورزش کن،‌قرص ویتاگنوس بخور،‌مکملهاتو ح ...

ممنونم.عزیزم.ان شالله نی نی ت به سلامتی دنیا بیاد.الان تحت نظر دکتر رزاقی هستی؟راضی هستی؟

ممنونم.عزیزم.ان شالله نی نی ت به سلامتی دنیا بیاد.الان تحت نظر دکتر رزاقی هستی؟راضی هستی؟

نه گلم،‌قسمت نشد برم دکتر رازقی

همون اوایل بارداری با همسرم قرار گذاشتیم دکتر صفدریان و رازقی و جهانگیری رو امتحان کنیم که بعد از رفتن پیش خانم صفدریان تا حالا باهاس ادامه دادم.

منم بعد 3 تا سقط وکلی دکتر رفتن پیش دکتر رزاقی درمان شدم و الان پسرم دو سالشه  دکتر فوق العده ...

به سلامتی عزیزم، خیلی خوشحال شدم. 

منم سه تا سقط داشتم ،میخوام برای درمان اقدام کنم ، پس دکتر خوبی هستن .  اگه شمارشون رو داری مممون میشم بهم بدی .  

سلام بچه ها من پیش دکتر رزاقی تابستان عمل قوس رحم انجام دادم قرار بود بعد از انجام ازمایشهایی که انجام دادم مجدد برم پیشش الانزنگ زدم گفتن دکتر نیست معلوم هم نیست کی بیاد شما خبر دارین خیلی نارحتم درمانم ناقص موند 

من چند روز پيش توى يه مطب ديگه از يكى از بيمارا شنيدم كه ايشون رفتن كانادا ، خود اون بيمار هم بيمارشون بوده و بخاطر همين دكترشو عوض كرده بود ولى نميدونم چقدر صحت داره …🤔

2706