2733
2734
دل من خیلی گرفته از بی پولی

😞😞 توروخدا ناراحت پول نباش ارزش نداره من نمیخام پز بدم یا قصد بدی ندارم ولی خب بابا مامانم پولدارن کمبودیم نداشتم ولی حسرت زندگی خیلیارو میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراخدا کمکم نمیکنه اخه چه دلیلی داره؟؟؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2731

امان از مشکلات اقتصادی یه سالی هست ک کارو کاسبیمون خراب شده قبلا ک خوب انقد کمک پدرشوهرینا میکردیم حالا اونا کارشون خوب شده میدونن ما مشکل داریم یه تارفم نمیکنن امروز رفته بودن فرش بخرن حسود نیستم ولی خیلی دلم گرفت از بی پولی خدا هیچ کسو محتاج بنده نکنه😔😔😔😔😔😔

من خیلی ناراحتممم ما نامزدیم بعد ...با دوستش بیرونه..یه هفتس ندیدمش نه زنگی چیزی شارژم نداشته بعد ایت همه پیم داده پنج مبن ک گذشت میگه فلانی همون دوستش ناراحته سرم تو گوشیه اونو ب من ترجیح داد هیچ وقت مهم نبودم منم گفتم باشه مهم نیس  شببخیر

من امشب از همه طرف محاصره شدم نمی دونم از کجا شروع کنم. میخوام از فردا ختم بسم الله بگیرم همه چیز مر ...

واقعا تاثیرداره؟,چجوری ختم میگیری میشه بگی

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
2740

دلم از این دنیا گرفته حتی دلم از خداهم گرفته منوفراموش کرده ب هیچ کدوم از آرزوهام نرسیدم دلمرده شدم ب دودلیل خودکشی نمیکنم یکی این ک این دنیام و عذاب. بود دنیای اخرتم عذاب نباشه یکی بچم

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹

خدایا خستم از تلاشای بی نتیجه😔

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
عزیزم ایشالله خوب میشه براش دعا میکنم

مرسی عزیزم

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍