2737
2734
عنوان

دوستان نماز خون لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا راه کار شنیدم یکی اینکه معنی شون رو توی ذهنت مرور کنی مثلا میگی بسم الله الرحمن الرحیم معنیشم ...

مرسی

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2728
تمرکز با تمرین کردن تقویت میشه ی مدت تمریناشو سرچ کن انجام بده هم تو نماز هم بقیه چیزا به دردت میخور ...

ممنونم

2738
نه توی خلوت خودم 😔

ببين يه مدت سعي كن قبل اذان كارات و بكني كه وقتي اذان مي دن ديگه كاري نداشته باشي كه حواست بهش باشه، بعد اين كه توقع زياديه كه مثلا در عرض ٥ دقيقه بخوايم كاملا تمركز داشته باشيم، اگه مي خواي تمركزت بيشتر بشه بايد مدت نمازت هم طولاني تر بشه. تلفن و سايلنت كن، نور اتاق و كم كن، ببين نتيجه مي ده 

وقتی میخواهید وضو بگیرید،با توجه وضو بگیرید.اگر میخواهید در نماز حضور قلب داشته باشید،باید هنگام وضو هم حضور قلب داشته باشید.

در مرحله دوم هم باید به پرسش این سوال برسید که چرا نماز میخونید.

حتما سخنرانی آقای پناهیان با موضوع چگونه یک نماز خوب بخوانیم رو گوش بدید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
وقتی میخواهید وضو بگیرید،با توجه وضو بگیرید.اگر میخواهید در نماز حضور قلب داشته باشید،باید هنگام وضو ...