2737
2734
عنوان

کیا رحمشون دوشاخ یا سپتوم داره؟بیاین یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 40 پست
چرا عمل نمیکنی عزیزم

اره تو فکرش هستم.وقت گرفتم..

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نگران نباش فدات شم...زن داداش منم با وجود رحم دوشاخ  دوتا بچه داره ...فقط شنیدم یکم باردار ش ...

رحم دوشاخ فقد ی مدل نیس گلم واسه بعضیا فرق میکنه بچه میمونه ولی واسه بعضیا خیلی خفیفه و بچه نمینونه

خدایا شکرت بابت همونی که خودت میدونی🥰
رحم دوشاخ فقد ی مدل نیس گلم واسه بعضیا فرق میکنه بچه میمونه ولی واسه بعضیا خیلی خفیفه و بچه نمینونه

بیا این بنده خدا رو نگران نکنیم واسترسش رو کم کنیم بلاخره ایشون تحت نظر پزشکشون هستن وپزشکشم علمش از من و شما خیلی بالاتره فدات شم...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2731
خواهرت کجاست؟ کدوم دکتر رفت عزیزم؟ عمل کرد؟

تهران پیش دکتر افسانه محمد زاده عاااالی هست ایشون 

نه عمل هم نکرد و سرکلا ژ هم نشد 

ولی خیلی هم نذر و نیاز کرده بود 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
ایشالله ک خدا بهمون ی فرزند سالم و صالح عطا کنه عزیزم

انشالله 

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  
بیا این بنده خدا رو نگران نکنیم واسترسش رو کم کنیم بلاخره ایشون تحت نظر پزشکشون هستن وپزشکشم علمش از ...

ن من قصد ترسوندن ندارم چون واسه همه یجور نیست گفتم

وگرنه خدا خیلی مهربون تر از این حرفاس مطمئن باش تا نخواد نمیشه

2740
تهران پیش دکتر افسانه محمد زاده عاااالی هست ایشون  نه عمل هم نکرد و سرکلا ژ هم نشد  ولی ...

عزیزم منم تهرانم میشه لطفا ادرس دقیق این دکتر رو بیزحمت بهم بدی

عزیزم هزینه عملش چنده

بیمارستان خصوصی ۳تا۴ملیون ولی دولتی زیر ۵۰۰هزارتومن

بیمارستان خصوصی ۳تا۴ملیون ولی دولتی زیر ۵۰۰هزارتومن

به نظرت من ک یه سقط داشتم برم عمل کنم یا دوباره اقدام کنم؟خیلی تو فکر عملم اخه تحمل ندارم این اتفاق دوباره واسم بیوفته

عزیزم منم تهرانم میشه لطفا ادرس دقیق این دکتر رو بیزحمت بهم بدی

باشه از کارت شب عکس میگیرم

شمارش 88202101هست 

جردن 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706