2733
2734
اینکه قیمتها یه مقدار اصلاح میشه خیلی خوبه ولی به نظرم اگه دلار به همون 4000 تومن هم برگرده قیمتها ب ...

شبا بیدارید چطوری سرکار کار می‌کنید 😂😂البته منم همینم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که به کم خوابی کلا عادت کردم، 4 ساعت هم برام کافیه

فکر کن بدن به خواب 8 ساعت نیاز داره ،عضلات قلب ،چشم ،دستگاه عصبی به خواب 7-8 ساعت اختیار دارن.بدن داغون میشه به مرور بر اثر کن خوابی .

فکر کن بدن به خواب 8 ساعت نیاز داره ،عضلات قلب ،چشم ،دستگاه عصبی به خواب 7-8 ساعت اختیار دارن.بدن&nb ...

سلام

اینکه درسته ولی تحقیقات علمی داره هر روز یه نتیجه جدید ارائه میده!

یه روز میگن چای آرامبخشه یه روز میگن ابتلا به سرطان مری رو افزایش میده!

یه روز میگن ورزش ساعت 6 صبح قبل صبحونه خوبه یه بار میگن 2 ساعت بعد از صبحانه بدن بهترین آمادگی رو داره!

یه بار میگن آب درمانی برای افراد دچار کمر درد ، زانو ها ، پا درد خیلی خوبه یه بار میگن هیچ تاثیری نداره چون حدود یک سوم وزن انسان در آب کاهش پیدا میکنه بنابراین به راحتی میشه توی آب راه رفت اما به محض خارج شدن از آب اینها نمیتونن حرکات عادی و روزانه خودشون رو ادامه بدن!

یه روز هم میگن 5 ساعت خواب کافیه! 👇

تحقیقات نشان می‌دهد بدن شما با 5 ساعت خوابیدن نیز می‌تواند نیاز خود را برطرف کند و نیاز به 7 یا 8 ساعت خواب در شب نیست.

اوایل سال جاری نتایج تحقیقاتی منتشر شد که ادعا می‌کرد کم‌تر از 7 ساعت خوابیدن می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را افزایش دهد.
تحقیق دیگری نشان می‌داد افرادی که کم‌تر از 6 ساعت در روز می‌خوابند با احتمال بیش‌تری ممکن است قبل از سن 65 سالگی جان خود را از دست بدهند. اما آخرین مطالعات که روی بیش از 450 فرد میان سال و زن سالمند به مدت 14 سال انجام شده بود نشان می‌دهد افرادی که بین 5 تا 6 ساعت می‌خوابند عمری مشابه با دیگران دارند.
دنیل کریپک استاد بازنشسته روانشناسی از دانشگاه کالیفرنیا در این باره گفت: نکته جالب و قابل توجه این است که زنانی که بین 5 تا 6.5 ساعت در روز می‌خوابند عمر طولانی‌تری دارند. برای مثال تحقیقات ما نشان داد زنانی که کم‌تر از 5 یا بیش‌تر از 6.5 ساعت در طول شب می‌خوابند با احتمال کم‌تری در طول 14 سال تحقیقات زنده ماندند. این نشان می‌دهد که بین 5 تا 6.5 ساعت بهترین میزان خواب برای انسان‌ها به خصوص زنان است.
پروفسور کریپک در این باره گفت: شاید این تحقیقات نگرانی‌های گروهی از مردم را که به اندازه کافی نمی‌خوابند برطرف کند. به هر حال مطالعات ما نشان می‌دهد زنانی که بین 5 تا 6.5 ساعت در طول شب می‌خوابند به هیچ وجه نباید نگران باشند چرا که شانس زنده ماندن آن‌ها بیش از دیگران است.
در ماه مارس نیز مطالعه‌ای در بریتانیا روی 3 هزار نفر انجام شده بود که نشان می‌داد مردم این کشور به طور متوسط 6 ساعت در طول شب می‌خوابند. همیشه در مورد اهمیت خواب کافی مطالعات زیادی انجام می‌شود. خواب کافی می‌تواند به بدن برای ترمیم خود و به سلول‌ها برای بازیابی توانشان کمک کند. این در حالی است که بی‌خوابی باعث افزایش فشار خون و پایین آمدن تعادل قند خون می‌شود که در نهایت می‌تواند خطر حمله قلبی را افزایش دهد. افرادی که به اندازه کافی نمی‌خوابند بیش‌تر از دیگران غذا می‌خورند و تحرک بدنی کم‌تری هم نسبت به آن‌ها دارند.

2731
2740
 ممنونم زمانی که 790 بود دارم میخرم چه عالی .شما هم قصد خزید دارید ؟

میشه بگید کیه منم سرچ کنم مونو بخرم؟ تااخر عمر میشه استفاده کرد؟ یا فقط چندوقت؟ 

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪

درماپن رو از سایت کیم کالا واسه مادرم خریدم اینم شمارشونه 09120750932-09120132883-02186081142

درماپن یا میکرونیدلینگ رو با  وارد کردن سوزنها به پوستم زدم  لایه برداری و پاکسازی پوست  واسمون انجام شد

2706