2737
2734
عنوان

خانوووومای باردار میشه بیاید،

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خاله ها و عروس خاله شوهرم 

عزیزم اگه واسه نهارمیان به شوهرگرامی بگو بره غذا بگیره از بیرون

الان اصلاتوی وضع مهمون داری نیستیاااا

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
عزیزم اگه واسه نهارمیان به شوهرگرامی بگو بره غذا بگیره از بیرون الان اصلاتوی وضع مهمون داری نیستیاا ...

واسه ناهار ک نگهشون نمیدارم 😂😂 بخدادکتر گفته تکون نخورم استراحت مطلق داشته باشم اینا یهو پیداشون شد

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
2740
واسه ناهار ک نگهشون نمیدارم 😂😂 بخدادکتر گفته تکون نخورم استراحت مطلق داشته باشم اینا یهو پیداشون ش ...

عجب ادمایی پیدا میشنا حتی بیان صفرتا صد کاراتم بکنن بازم ادم اذیت میشه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

عزیزم سلامتی خودت و بچت از همه چی مهم تره. اینو بدون گه در صورت کم شدن مایع اطراف نی نی احتمال افت ضربان قلبش خیلی زیاده و بسیار خطرناکه. اینارو نگفتم که دل نگرانت کنم ولی گفتم تا بدونی اگه داری به خاطر مهمون از رختخواب میای بیرون چه بیرحمی بزرگی در حق خودت و نینیت میکنی. فقط مراقب خودت و بچت باش. انشاالله به سلامتی زایمان کنی. 

عزیزم سلامتی خودت و بچت از همه چی مهم تره. اینو بدون گه در صورت کم شدن مایع اطراف نی نی احتمال افت ض ...

ممنون فدات شم . ن گلم تاپیک هامو ببین باچ زجری باردار شدم . تمیز نکردم من طبیعی باردار نشدم .  هر روز میرم بیمارستان تحت نظر . این یدونه رو با هزار بدبختی باردار شدم بخاطر همون میترسم . کاش جوابش بلفنشونونمیدادم 

واسه ناهار ک نگهشون نمیدارم 😂😂 بخدادکتر گفته تکون نخورم استراحت مطلق داشته باشم اینا یهو پیداشون ش ...

چه بی فکر 

اخه میان که چی بشه

شوهرت بهشون بگه تشریف نیارن 

یکم غر بزن برا شوهرت 

بگو وفتی دیگه بلایی سرم اومد فایده نداره 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چه بی فکر  اخه میان که چی بشه شوهرت بهشون بگه تشریف نیارن  یکم غر بزن برا شوهر ...

ب شوهرم گفتم اتفاقن میگه زنگ بزنم چی بگم بهشون . منم تمیز کاری نکردم میان میشینن میرن دبگه اخه بقران با بدبختی بچهودار شدم مردم درک ندارن ک

ب شوهرم گفتم اتفاقن میگه زنگ بزنم چی بگم بهشون . منم تمیز کاری نکردم میان میشینن میرن دبگه اخه بقران ...

مردا همینن

درک ندارن

مادرشوهر خواهرشوهر میان میشینن

چشماشون مث تلسکوپ دور میزنه 

همه جا رو قششششنگ اسکن می کنن

سر بارداری قبلی که من حالم بد شد دیگه شوهدم می ترس

کسی می خواد بیاد می گم پاشم خونه رو تمیز می کنم 

یجورایی می پیچونتشون

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706