2737
2734

دوستان من تازه عقد کردم شوهرم بشدت عاشق منه ولی من بلد نیستم چجوری باهاش برخورد کنم زود از کوره در میرم ی وقتایی داد میزنم ولی اون صبرش زیاد   ه ما باهم ۴سال دوست بودیم هنوزم عاشق همیم ی وقتایی حس میکنم رفتارم اون لطافت رو نداره و همش برای نا بلدیمه توی سایت عضو شدم تا کمکم کنید ممنون

چقد زیباست زمانی که زمانی ک ب چشمانم نگاه میکنی و غرق میشوی در سیاهی بی انتهای چشمانم و ماهدانه شنا میکنی در امواج ناز چشمانی ک مریض عشق و نگاه توست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فردا اولین سالگرد عقدمه. از همون اول خودمو ب شوهرم میچسبوندم😂 بعضی وقتا نزدیک بود تو جمع همو ببوسیم خیلی ضایع بودیم🤣

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2728

ولی صبر شوهرت حدی داره اینکارو نکن. منم بلد نبودم ولی تو گوگل سرچ کردم سیاست زنانه نینی سایت😂. همه چیو یاد گرفتم. کلی تاپیک میاد واست ک میتونی بخونی

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

مرد ها عاشق اینن ک باهاشون با احترام صحبت کنی و واقعا مثل پسر بچن ازش تعریف کن تشویقش کن سعی کن صبرتو زیاد کنی وقتی عصبانی میشی ب این فکر کن ک اگه نباشه چیکار کنی

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤

آرامشه یه زن میتونه جذابیتشو زیاد کنه.یه خانووم هیچوقت داد نمیزنه. اگرم ناراحت شدی از چشمات بش بفهمون ناراحتی رنجش و ترکیبی از ناز.خلاصه ک همینجوری دارم ی چیزی میگم خواهر

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...
2740
آرامشه یه زن میتونه جذابیتشو زیاد کنه.یه خانووم هیچوقت داد نمیزنه. اگرم ناراحت شدی از چشمات بش بفهمو ...

خوب گفتی خصوصا آرامشو..واقعا مردا عاشق زنایین ک کنارشون آرامش دارند نه غرغرو عصبانیت و جیغ و داد و 

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
گاهی با زبون بچه ها باهاش صحبت کن صمیمیت میاره

واای من از اولش تا الان ک ده ساله همش مث بچها باش حرف میزدم خدایی الان نزدیک ب یکساله دیگه مامان صداش میزنم مث بچها ب جان خودم اونم میگه جان😁

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

[QUOTE=97275313]همین که دا.د نزنی حرکت بزرگی زدی [/QUOTE خیلی خودمو کنترل میکنم ولی خب من میدونم دوس داره براش ناز کنم بهم میگه توی این حالت خیلی دوس داشتنی تر میشی ولی خب گاهی پیش میاد اونم اتفاقی در کل بلد نیستمممم

چقد زیباست زمانی که زمانی ک ب چشمانم نگاه میکنی و غرق میشوی در سیاهی بی انتهای چشمانم و ماهدانه شنا میکنی در امواج ناز چشمانی ک مریض عشق و نگاه توست
واای من از اولش تا الان ک ده ساله همش مث بچها باش حرف میزدم خدایی الان نزدیک ب یکساله دیگه مامان صدا ...

وای من اصن نمیتونم مث بچه ها حرف بزنم:||||