2737
2739

من سر زایمان سومم گرفتار شدم دکتر گفت فقط از اون سینه سالم شیر بدم اینم مدام با شیر دوش تخلیه میکردم که شیرش خشک نشه و عفونت هم خارج بشه انتی بیوتیک هم می خوردم 

داغون بودم داغون یک هفته طول کشید تا کمی بهتر شد  مراقب باش شیر سینت خشک نشه....

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد ...‌‌...
تورو خدا بگو دکتر چی رفتی منم برم...چه متخصصی؟؟

من چندروز بعد زایمان اینجوری شدم تبم خیلی بالا بود چون نشونه ظاهریم نداشت نمیفهمیدم خلاصه چندتا دکتر باهم کلی ازمایشو بررسی کردن تا فهمیدن اخرم ارجا دادن به متخصص عفونی

وای الان داری میگی دردم گرفت 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داشتم شدید . البته من ۱۹ هفته سقط کردم شیر توش جمع شده شده بود . خودم نفهمیده بودم فقط درد داشت . تا رفتم حموم دست زدم دیدم تو هر سینم ۲،۳ تا توده بزرگ داشت داشتم سکته میکردم . حتی روی پوستم قرمز شده بود جاهایی که توده بود دکتر گفت چون عفونت . بهم یه قرص داد برای قطع شیر که خارجی بود پیدا نکردمش ایرانی خریدم . و یه کپسول که برای عفونت بود . اول گفت برو حموم سینه تو زیر آب گرم بگیر  ماساژ بده حوله داغ بذار بعد شروع کن فشار دادن یا با شیردوش تا شیر جمع شده خالی بشه، بعد ۴ تا ۵ روزم گفت دیگه فشار نده اون قرص قطع شیر رو شروع کن . ماله من سریع خوب شد

خیییلی درد دارم بخدا الان سینمو گذاشتم دهن بچه چنااان دردم گرفت ک با ناخونام مجبورش کردم سینمو دربیا ...

😭😭😥 دقیقا منم همینم، دیروز نشستم بعد شیردهی ، یه دل سیر گریه کردم نمی دونم چرا خوب نمیشم،مال من پاره شده ذهن باز کرده سر سینه م، ورم هم کرده، 

2731
مرسی عزیزم.اخه دخترم 2ماه ونیمشه گفتم بدونم.

خطرش بیشتر همون اوایل زایمانه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
😭😭😥 دقیقا منم همینم، دیروز نشستم بعد شیردهی ، یه دل سیر گریه کردم نمی دونم چرا خوب نمیشم،مال من پ ...

دو سه روز شیرخودتو بزن به سینه ت خوب میشه.من هرپمادی بگی امتحان کردم نشدباهمین شیرخوب شد.

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2740

پس این شقاق  باید باشه داروخانه کرم داره خیلی خوبه 

وقتی شیر نمیدی هم وازلین بمال آخر شیر خوردن هم با شیرت دور هاله سینت رو شیر بمال

موقعیکه میخوای نوک سینت رو از دهنش در بیاری نزار نوک سینت کش بیاد لپ‌ نی نی رو از از دو طرف بکش تا دهنش باز شه و بدون کشیدگی درش بیار 

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد ...‌‌...
خیییلی درد دارم بخدا الان سینمو گذاشتم دهن بچه چنااان دردم گرفت ک با ناخونام مجبورش کردم سینمو دربیا ...

بروپیش خانم دکتر نفیسی تو بیمارستان حضرت رسول تهران عالیه سریع خوب میشی

شیرت روازاون سینه بدوش به بچه تاتخلیه بشه ودردت کم بشه 

احتمالا نوک سینه زخم بوده وعفونت کرده باشامپو بچه بشور وکرم شقاق سینه بزن سریع خوب میشی

من توبیمارستان روززایمانم این مدلی شدم امایکی ازسینه هام سرش زخم شد و باکرم شقاق خوب شد

احتمالا ترش كردى

من دور برم چند نفر ديدم خودم نوك سينم زخم شده بود

با نميدونم دارو كياهي چي بود و اب گرم ماساژ ميدادن

يكي از دوستام و زنداداشم هم رفتن سرپايي بستري شدن و مثل ابسه سر باز كرد