2733
2734

انقد عصبیم نمیدونم از کجا شروع کنم فقط اومدم بهم بگید چطور رفتار کنم باهاشون

پدر شوهرم در اصل عموی شوهرمه که ۸ سال از مادرشوهرم کوچیکتره و قیم شوهرم ایناس 

پارسال بعده چند سال جلسه گذاشتن و حرف زدن بزرگترا ارثیه های شوهرم اینا رو بالا کشید و ما بی خونه و آواره شدیم و منم با حمایت خانوادم و یه مقدار پول شوهرم یه خونه با کلی قسط خریدیم ۸ ماه آواره بودیم خونه مادرم چه تحقیرا و کنایه ها که از مردم نشنیدیم ولی به مادر شوهرمو پدرشوهرم هیچی نمیگفتیم چون اینجور جا انداخته بود که پسرا و عروسا همه باید در خدمتشون باشن قشنگ مثل کلفت و نوکر و احترامشون واجبه 

گذشت تا اینکه دختر ۶ سالم یه غلطی کردو یه حرفی زد به پدرشوهرم و مادرشوهرمو با اینکه من و شوهر و دخترم معذرت خواهی کردیم ولی هر جا نشستن حرف بی ادبی دخترمو زدن و اینکه تربیتش نکردیم تا اینکه شوهرم دیگه صبرش تموم شد چون رفته بودن خومه پدر بزرگ من و حرف زده بودن با اینکه میدونن ما رو اونا حساسیم و هیچی نمیزاریم بفهمن از زندگیمون و به مادرش تلفن زد و بحث کرد .

همون زمان شوهرم یک ماه برای پدرشوهرم کارکرد و بعد دوماه سر دوندن پدر شوهرم گفت که من دستمزدی نمیدم و تو حقی نداری و ... که ما از اون به بعد قطع رابطه کردیم 

حالا پریشب قشنگ رفتن دوباره پیش خانواده پدر بزرگم حرف زدن که اره اینا بی احترامی کردن خونه خریدن نیومدن مارو ببرن خونشون رو ببینیم و بهشون بر خورده که به بچشون حرف زدیمو کلی خودشون رو حق به جانب نشون دادن عمم اینا رو واسطه کردن که دوباره رفت و امد کنیم در صورتیکه من اصلا دیگه دوست ندارم 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

اینم بگم که من خیلی حق به گردنشون دارم انقد براشون کار کردم و پرستاری کردم و تو مشکلاتشون باهاشون دوییدم که خدا میدونه اما تو بارداریام یا هر مشکل دیگم مادر شوهرم اصلا سراغی ازمون نگرفته 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسطه چیه اگه ارومی تز واسطه تشکر کن. بگو اجازه بدین برای روابطمون خودم و همسرم تصمیم بگیریم... تا خدایی نکرده اگه اشتی کنیم و ب مشکل بدتری بخوریم نگیم تقصیر شماس 😊

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738
از این بدتر هم هست 

به خدا نه 

تازه اینا مال همین چهار ماه اخیره بماند ظلمایی که تو این ده سال بهمون شده

من فقط اینو میدونم که نذار هیچی تو دلت بمونه از هرچی ناراحتی به روشون بیار و بگو.بعضی ها ارزش احترام ندارن.

من باردارم نه ماه بارداری به درک این یه هفته استراحت مطلقم و مادرشوهرمینا میدونن .یه هفته است اومدم خونه مامانم استراحت چندروز قبلشم ابجیم میومد کارهامومیکردمیرفت .یه زنگ خشک و خالی هم نزدن .نفهمن .حالا تو ظاهر انقدر قربون صدقه ام میرن همه شووک میشن به خدا اینقدر ریاکارن.میخوام فردا برم خونشون بگم بهشون

ولشون کن تمرکزتونو بذارین رو زندگی شخصیتون  بذار حرف ببرن بیارن آخرش رسوا میشن

مگه میزارن که ادم سرش تو زندگیش باشه باید حتما اعصابمونو خراب کنن

اصلا دوباره رفت و امد نکنی ها. بذار به هرکی هرچی می خوان بگن. اصلا نقطه ضعف نشون ندین که شکایت مارو پیش فلانی نبرید چون بدتر می کنن.مادرشوهرت زن برادر شوهرش شده‌؟