2737
2734
عنوان

فان😁

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه جکه😁 بیا یه تاپیک جن بزنیم نصف شبی😂😂😲

وای من فکر کردم جدی گفتی. 😃 دختر من چند شبه خمار نگاه کردن به فیبم ترسناکم. اما پیدا نمیکنم که باب میل من باشه. خوره ی ناپیک ترسناکم. اما چه کنیم که گزارشگران جغد هم بیدارن و سریع میترکوننش😃 ولی پایه ام. تو تاپیک بزن من رو تگ کن بیاییم آدرنالین خونمون رو ببریم بالا. اما صبر کن برم دستشویی بعد بیام 😃😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ینی ...و شعر منظورته؟😐

هیچی بابا گفتی حراست گفته این چیه می‌خونی داری میگی بیا شمعارو فوت کن.گفتم کل شعری ک خوندیو بگو ببینیم چی خوندی. الان متوجه شدم جوکه بابا😁 ساعت از 12 میگذره یکم دیر مطالب رو میگیرم

2728
2738
وای🤣🤣🤣

اومدم 😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !