2737
2739

خوب اول بگم که من اصولا آدمی هستم که خودم معمولا برای خودم تصمیم میگیرم و در کل از آقا بالاسرو فلان خوشم نمیاد

یعنی کلا حرف زور رو قبول نمیکنم

از طرفی به مردی که همیشه موافقم باشه و هر چی من میگم بگه چشم و آره و خوبه جذب نمیشم

حس میکنم میترسن ازم و اعتماد به نفس ندارن.....

حالا مدتیه که

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

خب 

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با ی آقایی آشنا شدم ی مرتبه گفت من اصلا خوشم نمیاد خانومایی که مانتو جلو باز میپوشن زیرش تاپ کوتاه و نیم تنه تنشونه (یعنی با تاپِ مشکل داشت نه مانتو)

حالا من امروز میخواستم باهاش برم بیرون رفتم مانتو بپوشم ناخوداگاه تاپی که همیشه می پوشیدم و نپوشیدم و ی تاپ بلندتر برداشتم

خودم ازین تصمیم خندم گرفت...

بعدشم که رفتیم بیرون ی چیزی میخواستم بهش نشون بدم که باید یکی از عکسامو میدید بعد که دیدو حرفمون تموم شد گفت رژت خیلی پررنگ بود تو عکس 

بنظرم ملایم تر بزنی بهتره اون خوب نیست

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

حالا این وسط منِ خود رای مغرور  دلم غنج (قنج) رررفته😁😁😁

خوشم اومده ازین گیر دادنش

منی که سریع واکنش نشون میدم سر اینکه کسی دیگه نظر بده راجع بهم

حالا بنظرتون چجوریاس؟؟

خل شدم؟

درمان داره؟😁😁

2738

شاید اوایل رابطه از گیر دادن کسی لذت ببری اما بعدش اذیت میشیا.طرف روت غیرت داشته باشه ولی گیرای اینجوری اذیت کنندس

منو به دست من بکُش..به نام من گناه کُن...اگه من اشتباهتم...همیشه اشتباه کُن
این غنج رفتنا عادی میشه اگه از نظر اخلاقی و عقیدتی یکی نیستین به مشکل میخورین

همین دیگه

میگم نکنه اولشه خوشم میاد

آخه من معموووولا کم پیش میاد از کسی خوشم بیاد و این یکی ازون نمونه های نادرِ که خوشم اومده

کلا هم از ی کوچولو غیرت داشتن مرد خوشم میاد البته نه گیر دادنای الکی

اگه میخوای ب مشکل برنخوری از همین الان ک اوایله از موضع خودت کوتاه نیا.بعدا پشیمون میشی.تجربه دارم

منو به دست من بکُش..به نام من گناه کُن...اگه من اشتباهتم...همیشه اشتباه کُن
شاید اوایل رابطه از گیر دادن کسی لذت ببری اما بعدش اذیت میشیا.طرف روت غیرت داشته باشه ولی گیرای اینج ...

همین امروز که از رژ گفت همین فکر اومد تو ذهنم....

البته نگفت نزن گفت بنظرم خوب نیست من خوشم نمیاد حالا خودت دوست داری دیگه ایرادی که نداره

اگه میخوای ب مشکل برنخوری از همین الان ک اوایله از موضع خودت کوتاه نیا.بعدا پشیمون میشی.تجربه دارم

آررره،دفعه بعد یادم باشه رژ قرمز بزنم😁

اااه لعنتی ولی در ناخوداگاهم خوشم میاد ازین گیر دادناا

2706