2733
2734

سلااااام مهربووونای من

شمارش معکوس به لحظه های آخرش نزدیک شده!

فقط یک یاسین مونده

از قضا من سه ماه قبل حاجتم رو تو حرم امام رضا گفته بودم و ازش خواسته بودم از خدا برام بگیره 😌

حالا فردا هم ختم چله ام شده هم تولد حضرت عشق 😍

یعنی میشههه ؟؟؟ 😍

میشه از ته دل های پاکتون دعا کنید که تاپیک حاجت رواییم رو بزنم ؟ 🌹

هرکی خاطره خوبی از سوره مبارکه یاسین یا امام رضا داره بنویسه و یا انرژی مثبت بده، براش بعد از حاجت روایی یاسین میخونم ❤️

این تاپیک رو هم هرکی لایک کرد، یه صلوات مهمونه منه😄😘

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

عزیزم من یکبار سوره واقعه ۴۰شب برای یکی خوندم نتیجه دادکلی طرف تشکرکرد

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

التماس دعا

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اللللللللللللللللللهی امین انشالله تو خوشحالی برا منم دعا ااا کن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728
چ عالی....گلم حاجت غیرمالی بود؟

رزق وروزی بود میخواست وام بگیر نمیدادن

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2738
آها خیلیم عالی خداروشکر حل شد براشون...التماس دعا عزیزم...حاجت روا باشی همیشه

ممنون

وااااااااای بهت تبریک میگم رقیه جوووووووووووووون. .😍😍😍😍😍😍😍...مو به تنم سیخ شد چ جالب

عزیزم هنوز مشخص نیس که !

انشاالله به دعاهای شما حاجت روا که بشم براتون یاسین میخونم 😘

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
عزیزم هنوز مشخص نیس که ! انشاالله به دعاهای شما حاجت روا که بشم براتون یاسین میخونم 😘

قشنگم صد درصد دعاهای ما روا میشه گاهی متوجه میشیم گاهی نمیشیم....الهی امین ان شاالله بهترینها ب حق امام انیس نفوس مون برات رخ میده...ولی اینایی ک گفتی نشونه های واقعا قشنگ و فوق العاده ای بود

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2706