2737
2739

اونایی که بلد نیستین توجه کنید:

من یه شعری میگم اخرش هر حرفی داشت شما باید کلمه اول متن یا شعرتون با اون حرف شروع بشه

اهم اهم یک دو سه

دکتر شفاعتم کرد نگاه به ساعتم کرد اون یارو قد بلنده داره به من میخنده😐

با حرف ه شروع کنید

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی

که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چی آرومه من چقدر خوشبختم پیش هستی حالا به خودم میبالم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2728
هر کسی هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خیالم که همه کار و کسم شد

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند

وندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند 😂😂😁😁

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ميخنده ريزه ريزه النگوهاش ميريزه😂😂😂

هر کی هم تورو بخواد اندازه ی من نمیخواد😐

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
هر کسی هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خیالم که همه کار و کسم شد

دیشدیری دیرین دیرین دین

2738
حالا لالای لالای لالا لای لای حالا لالای لالای لالا لای لای....یه امشب شب عشقه همین امشبو داریم....ت ...

مست و گیجم منو از این وسط جمع کن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
هر کی هم تورو بخواد اندازه ی من نمیخواد😐

😂😂😂😂 من اولش فكر كردم گفتى با كلمه اخرت شعر بگم😂😂😂😂 بعدش ديدم همون مشاعره خودمونه با اخرين حرفه 

براى همين پاك كردم😂😂😂

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند وندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند 😂😂😁😁

در حسرت دیدار تو گل را دیدم نه رنگ تو را داشت نه بوی تو را داشت نه خوشگلی روی تو را داشت

کاربر آقا هستم
دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند وندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند 😂😂😁😁

دوست دارم دوست دارم هنوز عشق منی..با خنده هات غصه رو از دل میبری...دوست دارم تو قلب من فقط تویی

چنین است رسم سرای درشت  گهی پشت به زین و گهی زین به پشت...ت بدین

نمیرم از این پس که من زنده ام 

که تخم سخن را پراکنده ام

شادمان ترین مردم بهترین چیز هارا در زندگی ندارند، بلکه انان بهترین برداشت را از زندگی دارند🍃💞
2706