2733
2739

دکتر گفت بزار از استادم بپرسم زنگ زد استادش بعد گوشی رو داد به من منم گفتم عاقا ما هر دو چشممون ضعیفع دکترای دیگه هم گفتم احتمالش زیاد 

بعد چند لحظه حرف نزد 

گفت نگرانیت چیه گفتم اینکه به بچه برسه گفت به بچت نمیرسه برو ازدواج کن اگه دوسش داری خیالت راحت فقط ببین مشکل خون نداشته باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی خداییی منم دیگه اینجوری تاپیک میزنم ببینین چقدر جمع شدیم منتظر خط بعدیم😒

بعدمنه فلک زده تاپیک میزنم همه رو همه روها پست اول تایپ میکنم میان اینجوری😒نگاه میکنن میرن😐😐😐حتی جوابم نمیدن

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

فک کن شاخ در اوردم عین فال استخاره و اینا بود بعد با دکتر حرف زد دکتر هم گفت خیالت راحت 

گفتم ایشون تخصصش چیه کیه 

گفت ایشون پزشک استاد منم هست منتها دکتر خداییه

2740
وا نشناختی خواهر امینم دیگه   عمه پسرت

🤣🤣🤣🤣🤣خیلی باحال بود ولی اسم  شوهرم امین نیست😆😆😆😁

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
فک کن شاخ در اوردم عین فال استخاره و اینا بود بعد با دکتر حرف زد دکتر هم گفت خیالت راحت  گفتم ...

گفتم اینکه مثل فال و استخاره و سر کتاب گفت نه اصلا طرف هیچ کدوم از اینا نرو اصلااااا 

فال و دعا شیطانی استخاره هم درست نیست 

گفتم پس این چی بود گفت بهتره ندونی تو درک من و تو نیست 

2706