2752
2734

سلام دوستان من۲۳سالمه۳ساله ازدواج کردم ۱سال۹ماهه که اقدام کردم برای باردای مشکل تنبلی تخمدان یاهمون تخمدان پلی کیستیک دارم...

بصورت مداوم نه امازیرنظردکترم چن ماه میرم به نتیجه که نمیرسه ول میکنم الان بچندماه ای ماه دوباره رفتم که الانم روز۶قاعدگیم هستم وازقبل پریودی قرص متفورمین ودگزامتازون مصرف میکردم وازروز۳پریودیم هم تاروز۹پریودیم بایدآمپول اچ ام اج استفاده کنم هرروز۲تاباهم وازروز۵پریودیم هم بایدهرشب۳تاقرص کلومیفن بخورم وروز۹پریودیم مطب باشم که وضعیتم چک کنه.. که اگه خوب باشه بعدش آی یوآی بشم.توروخدابیاین شماهم ازتجربیاتتون بگید..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آی یو آی واسه چی آخه؟ مگه شوهرتم مشکل داره؟

وقتی از هر راهی میری نتیجه نمیگیری ای یو ای و ای وی اف و همه چی رو امتحان میکنی

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2731

منم تنبلی دارم هرچی قرص متفورمین و کلومیفن و... خوردم ... هرچی ب شوهرم میگم بیا ای یو ای هی میگه حالا یکم دیگه صبر کنیم .... دو ساله اقدامم

منم تنبلی دارم هرچی قرص متفورمین و کلومیفن و... خوردم ... هرچی ب شوهرم میگم بیا ای یو ای هی میگه حال ...

نه توهم سریع اقدام کن عزیزم...یعنی آمپول های اچ ام اجی ودورنافی هم نزدی فقط قرص خوردی؟؟؟

نه شوهرم نه خودم خیلی ضعیفم

خب گل من آی یو آی واسه اوناییه ک شوهراشونم ضعیفن.

شما الکی هزینه نکن.

تاپیک معجزه باردارشدنم رو بخون خیلی کمکت میکنه.

چون تجربه‌مو بخوام بگم خیلی طولانی میشه...

منم مشکل شما رو داشتم. تنبلی خیلی شدید.

ولی ی سری با کلی آمپول و داروهای قوی، ۴ تا فولیکول بالغ داشتم ولی هیچکدوم نگرفت. شک کردم گفتم نکنه لوله‌هام بسته باشه. رفتم عکس رنگی دیدم بله... لوله‌م بسته بود ک همونجا بازش کردن.

دقیقاً ماه بعد از اون با دارو و آمپول باردار شدم.

ی توصیه‌هایی هم کردم ک در کنار داروها  انجام بدید زودتر نتیجه میگیرید. حتماً بخونش...

شماها عکس رنگی رفتین تاحالا؟؟ 🙂

نه تا حالا چند بار خودم خواستم برم اما دکترم گفته چون تنبلی داری مشکلت از تنبلیه ... میگی خودم برم ؟

2706