2737
2734
عنوان

به وقت شام رو الان دیدم😍خدایا...

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂 آره گرفتم

😆😆😆😈😈

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
ناز به فیلمای سحرقریشی و ضیغمی میگن البته😩 همو خوش ساخت برا فیلم داعشی بهتره

راس میگی😂😂😂😂

فک کن داعشی ناااااااز....گوگولی خوش ساخت...😂😂

اسی جون شوخی کردما به دل نگیری😘😘😘

😘خوشگلا یه صلوات برام می فرستید؟😘
2738

من بالای ۲۰تا فیلم ترسناک دیدم ولی اینو تا نصفه بیشتر ندیدم اونم نه بخاطر فضاش و داستانش فقط بخاطر گریم داعشیا  همشم فکر میکردم اینا که تو اون پاساژه یهو اومدن من اگه بودم درجا سکته میکردم  

فقط اون اخرش که پسره با قفسها نپرید اعصابم خرد شد خب تو هم میرفتی دیگه مادرزنش حق داشت والا هی غر ...

باید انتحاری رو میزد والا ادم بیگناه میمردن ..منم حرصم گرفت ..اونجائیکه نرفت زنه رو بکشه وفرمون رو دست بگیره

بخدا تازه به اون موقرمزه هم نرسیده بود هنوز از قیافه اون پسره که مرد حالت تهوع گرفتم

😂😂😂عزیزم..راست میگی چندش بود

من دلگیر شدم از دوستان ناز=خوش ساخت کار قشنگ کاری که بیارزه ببینی...ولی اگه بخایم چیزی رو مسخره کنیم بهونش همیشه هست😑