2737
2734

سلام من چند روز میرم بدنسازی بدنم درد میکرد اما خوب شد تو این چند روز امروز یدفه ساق پا راستم ورم کرده درد گرفته طوری ک باید بلنگم نمیتونم بذارم زمین پامو تو نت نوشته که صدمه بخوره به عضلات اینجوره میخاستم ببینم کسی می‌دونه راهنماییم کنه دردش بهتر شه اصلا لازمه برم دکتریا نه چون خیلی نافرمه دردش داره هی بدتر میشه کلا امروز خوابیده بود همش 

ببین اول که بدنو اماده میکنی اوالا زیاد سنگین نمیزنن که ولی بعد یه تمرین خوب باید اصن داغون شی و درد بگیره غضلاتت اگ اینطور نیست ینی یه تمرین معمولی داشتی شایدم دردت زیاد نیست عادت نداری شما و لی سبکتر کار کن فعلا

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اول که بدنو اماده میکنی اوالا زیاد سنگین نمیزنن که ولی بعد یه تمرین خوب باید اصن داغون شی و درد ...

سبک یعنی ست هارو کمتر بزنم؟؟چون همه دستگاه رو سبک‌ترین وزن میرم مربیم گفته برنامه میدم هنوز نداده از روز اول مثل بقیه کار کرده باهام 

2728
سبک یعنی ست هارو کمتر بزنم؟؟چون همه دستگاه رو سبک‌ترین وزن میرم مربیم گفته برنامه میدم هنوز نداده از ...

اره کمتر کن ست هارو.ریادگ به این مربیا اعتماد نکن والا اینا زیاد انتقال نمیدن اطلاعاتشونو

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
مگه باید گرم و سرد کنی؟؟عه من نمی‌دونستم چیزی بمن نگفت مربیم منم فک کردم شاید بدنسازی فرق داره ک نگف ...

ارع قبل اینک شروع کنی با ید خودتو گرم کنی ،حتی بعضی هاهم وقتی تموم میشع خودشونو سرد میکنن

گفت:تو هم که همش مریضی و یه جات درد میکنه.🖤خندیدم :)🥀آخه نمیدوست روزی چند بار به خدا میگمدرد و بلاش بخوره به جونِ من..:)♡🖤🥀
2738
ارع قبل اینک شروع کنی با ید خودتو گرم کنی ،حتی بعضی هاهم وقتی تموم میشع خودشونو سرد میکنن

مرسی عزیزم بدنمم گفت تواناییش پایینه ضعیف عضلاتم فک کنم یکم برای اونم هس

مرسی عزیزم بدنمم گفت تواناییش پایینه ضعیف عضلاتم فک کنم یکم برای اونم هس

بدن درد اولش ک طبیعیه ،موفق باشی

گفت:تو هم که همش مریضی و یه جات درد میکنه.🖤خندیدم :)🥀آخه نمیدوست روزی چند بار به خدا میگمدرد و بلاش بخوره به جونِ من..:)♡🖤🥀
قبلا هم سابقه همچین چیزی رو داشتید؟

قبلاً کار نکردم یمدت ایروبیک میرفتم ک وزنم اضافه نشد هیچ کمم شد تازه ی هفته شروع کردم نه نداشتم همچین چیزی با اینکه خیلی اهل پیاده روی هستم اونم مسیرها طولانی 

2706