2737
2739
احوالات آیسا در راس یک سالگیش :

وزن: 8300 - قد : 75 - دور سر: 44 - شیطنت : بی نهایت - خواب : صفر

هانیه جان امیدوارم جوابتو گرفته باشی !!!
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه... وای داشتم می مردم از بس حرفام تو گلوم مونده بود.... دلم واسه تک تکتون یه ریزه شده بود...

کلی روز مشغول بنایی بود و کامی تعطیل ... بعدشم بلافاصله تولد آرشا و بعد که اومد واستون تعریف کنم دیدم ای دل غافل سایت تعطیله!!!!

به هر حال خیلی خوشحالم که می تونم بازم باهاتون حرف بزنم...

تولد آرشا جونم هم به خوبی و خوشی برگزار شد همونطور که می خواستیم البته یکم اعصاب خوردی داشتیم ... که بماند مثل عروسیا که عروس دوماد باید حرص بخورند تولد آرشا هم همونجور بود ولی مطمئنم به بچه های فامیل خیلی خوش گذشت چون تالار بود هیچکی کاری بهشون نداشت و هر آتیشی خواستند سوزوندند آخر دست هم 50 تا بادکنک زبون بسته رو بین خودشون تقسیم کردند و رفتند...

پذیراییمون بستنی بود فقط ... بعدش شام و بعد از شام هم کیک ... یکی از این چیزهایی که خیلی لج منو درآورد کیک بود اصلاً اون شکلی که سفارش داده بودیم در نیومده بود... می خواستم کفشدوزک سفارش بدم هر جا آلبوم دیدم جالب در نیاورده بودند دیگه مجبور شدم یه خرس سفارش بدم که بعد شده بود شبیه دراکولا....!!!

شام هم چلوکباب و سالاد و نوشابه دادیم ... چند تا ظرف بزرگ ژله و کرم کارامل هم درست کرده بودم که دور چرخوندیم... خوبش این بود که همه ی ظرفهامون یکبار مصرف بود و چون تالار بود همونجوری گذاشتیم و اومدیم اگه قرار بود جمع و جور کردن بعد از تولد هم گردنمون باشه که بیچاره بودیم...

سعی می کنم براتون عکس بذارم...

تولد همه ی کوچولوها مبارکککککککککککککککک
آتلیه تخصصی کودک دریچه اصفهان www.darichestudio.com و عکسهای جدید در @photodariche
سلام مامان گلی ها خوبید ؟ خوشید؟

الی بیا بگو خبر خوبی چیه؟ البته اگه فضولی نیستا ؟ بذار به حساب کنجکاوی دوستم

هانیه عزیز لطف داری . ببین ایده چی میخوای؟ برای کیک بهتون گفتم من عکس الینا را دادم که گذاشته بود کنار 5 یا 6 تا باربی. راستش فکر کدم از سال دیگه خودش کیک انتخای میکنه بذار امسال عکسشو بذاریم خودم نظرم بود عکس پارسالش تو بیمارستانشو بدیم شوشو مخالفت کرد ولی من خودم خیلی خوشم اومد.
من برای بچه هائی که 11 نفر بودن یه کادو کوچولو از طرف الینا گرفتم و بعد از باز کردن کادوها دادم که خیلیییییییی خیلی خوشحالشون کرد. برای کادو خود الینا میخواستم حتما اسباب بازی باشه که براش نگهدارم یادگاری و تنها اسباب بازی که بدی دست بچه ها و خراب نمیشه فکر کردم LEGO بود برای همین دو سری از اسباب بازی LEGO خریدم یکیش لکوموتیو برای بچه های 5/1 تا 5 سال . هزینه شم شد 64 تومن . الینا خیلی دوستش داره یاد گرفته برش میداره میکشه رو زمین و میگه هو هو چی چی ......
گردن بند و دستبند هم براش فک و فامیل آورده بودن . راستی مامان شوشو براش سه چرخه آورده بود از اینایی که دسته داره الینا اونهم خیلی دوست داره

مهتاب جونم کلا کارتهای دعوت برای من 1600 ت.من خرج داشت خودم گذاشتم رو کاغذ A3 8 تاشو و دوتا ازش رو مقوای خوب دادم پرینت رنگی بنابراین 16 تاش شد 1600 . خیلی هم اندازش خوب شده بود
راستی بچه ها هرکی دوست داشت بگه براش فایل PSD بفرستم برای مونا فرستادم فکر کنم کار با PSD راحت باشه فقط باید عکسای الینا رو بردارید عکسای جو جه تونو بذارید
همتونو دوست دارم
2742
اینم کارت دعوت آرشا ... طراحیشو خودم کردم ... خیلی پر رو بودیما به همه گفتیم نقدی بیارن کادوهاشونو آخه می دونستم همه می خوان بلوز شورت بیارن فصلشه دیگه ...!!!

خودمونم براش یه ماشین شارژی گرفتیم 120 تومان ... دو تا خواهرام یه سه چرخه که خیلییییییی دوستش داره از ماشینه هم بیشتر و اکثراً نقدی یا از این سکه های الیزابت... فقط دو دست بلوز شورت و یدونه شیشه پستونک که دو تا سگ خوشگل توشونه و دو تا آلبوم عکس...

Create avatar
آتلیه تخصصی کودک دریچه اصفهان www.darichestudio.com و عکسهای جدید در @photodariche
یه عکس هم اونور گذاشتم ...راستی آتلیه ی من از دیشب افتتاح شد و امروز اولین مشتری که عروس دوماد هم هستند میاند... برام دعا کنید و مشتری بفرستید در ضمن ایده های قشنگتونو به دیده ی منت می پذیرم...
سلام به هم دوستهای خوبم . امیدارم روزخوبی روشروع کرده باشین.

اول ازهمه الی جون من اصلا طاقت خماری روندارم زودتربیا بگوچه خبرشده.

سمیراجونم ممنون ازراهنمائیت . الهی بگردم ساتیارخوشگلم ایشالله هیچ وقت گوش دردنگیری.

هانیه جون من هنوزآدرینارونبردم برای چکاپ برای تولدهم هنوز تصمیم نگرفتم چیکارکنم دودلم .

دریا جونم شمابرای تولد آیسا چه برنامه ای داری؟

هماجونم مرسی ازراهنمائیت کلی ازت سوال دارم بهت تلفن می کنم عزیزم .

مونا جونم کجائی خانمی ؟

سمیه جون ایشالله عروسی آرشای گلم . آتلیه مبارک باشه چه کارخوبی همین که به کارت علاقه داری باعث موفقیتت میشه عزیزم . امیدوارم مشتریات روزبه روزبیشترشن.

فرانک جونم عکس ازتولدنیلای عزیزم بذارببینیم این خانم خوشگله رو . درضمن گردنبندنیلا روسفارش دادی یاآماده خریدی؟

زهرا جونم کجائی عزیزم زودتربیا تعریف کن ازعلی کوچولو خوابیدنش بهترشده ؟

محبوبه جونم خیلی وقته نیستی بابا یه توجهی یه التفاتی !

واما آدرینا خانم الان 4 شبه که درست نمی خوابه ومن کلافه شدم ازبی خوابی الان که درخدمتتون هستم به زور چشمامو بازنگه داشتم .
دوتاسوال:
1- می تونیم واکسن 1 سالگی بچه ها روکمی دیرتربزنیم ؟
2- برای روزپدر کادوبرای شوشو می خرید یا نه؟

مواظب خودتون ونی نی هاتون باشین .
2738
سلام سلام

وای بچه ها چه تولدایی گرفتین شماها !!!!!!!!! من که یه تولد خانوادگی با خانواده شوشو گرفتم یه دونه هم با خانواده خودم آخه هی شوشو می گفت الان کوچیکه چیزی نمی فهمه بزار سال دیگه که بفهمه چی به چیه .

منم تولد آنچنانی نگرفتم ولی کیک و عکس و تزئینات بودش . من برای تولدش یه گردنبند به اسمش خریدم و مثل هما یه LEGO که یه خانم نشسته تو یه ماشین که یه گاری رو می کشه ، گاز میده بوق میزنه که نیلا خیلی دوستش داره .

بقیه هم پول دادن که هرچی لازمه براش بگیرم منم با یه مقداریش یه صندلی غذای مسافرتی گرفتم که تا میشه یه مستطیل کوچولو میشه می تونی همه جا با خودت ببری اونقدر تو رستوران و خونه این و اون راحت شدیم که خدا می دونه .

سمیه جونم مبارک باشه انشاء الله آتلیه ات همیشه پر از عروس و داماد باشه عزیزم :*

مونا اون عکاسی که واسه عید رفته بودم تو آیت الله کاشانیه من که از کاراش خوشم اومد می خوای آدرس بدم برو یه سر بزن .
مهتاب جونم گردنبندشو سفارش دادم .

امروز هم رفتم واکسن نیلا رو زدم . میگن زودتر نباشه ولی دیرتر اشکال نداره . منم یه هفته دیر زدم

واسه روز پدر هم فعلاً در نظر ندارم چیزی بخرم .
سمیه جونم آتلیه مبارکککککککککککککک کاشکی تهران بودی خدوم اولین مشتری کودکت میشدم

مهتاب جونم من در خدمتت هستم

فرانک میشه عکسای آتلیه نیلا رو بذاری ببینیم و بیشتر در مورد آتلیه ش توضیح بدی.
درمورد صندلی غذاشم همینطور . چه با حاله اینطوری که میگی. چه مارکیه؟ چند خریدی؟
الینا صندلی غذار داره و از اول هم تو اون بهش غذا دادم ولی خونه مامان اینها نداره.

مونا کجائی؟ پس کارت تولد سارینا چی شد؟

الی مردیم از خماری بیا دیگه .

راستی مهتاب من یکی از دوستام برای الینا دستبند آورده که روش اسم و تاریخ زده اونهم جالبه . البته این یکی از صمیمی ترین دوستای منه مثل خواهرمه.
مامانم هم براش از این دستبند هایی که روش زنجیر میخوره و میاد رو دستش انگشتر هم داره خریده که روی هم دستبند و هم انگشتره یه ماهی کوچولو قرمزه. خیلی به دستش میاد . اوضاع سایت که خوب شد و تونستیم عکس بذاریم عکساشو میذارم براتون

مهتاب جونم واکسن یکسالگی حتما باید بعد از یکسالگی و حداکثر تا یک هفته بعد از تاریخ تولدش باشه (البته اینو دکتر الینا گفت)

برای شوشو هم هنوز چیزی نخریدم و از شما چه پنهون اعصابم از دستش خورده اصلا به موضوع روز پدر خیلی فکر نمیکنم
هما جون متاسفانه cd عکساشو بهم نداد اگه بتونم scan خوب بکنم حتماً میزارم برات .

صندلی هم مارک mothercare ، خیلی جمع و جوره تقریباً اندازه لب تابه 55000 تومن از بهار خریدم اگه بتونم عکس اونو هم میزارم . از پشت و زیر به صندلی با بند بسته میشه و خیلی محکمه .

نیلا که کلی باهاش حال می کنه میره توش میشینه آواز می خونه هههههههههههههههههه نکه بلنده چون تو صندلیه خیلی خوشش میاد .

منم یه جورائی حوصله کادو واسه شوشو خریدن رو ندارم البته خودشم گفته نمی خواد چیزی واسم بخری منم از خدا خواسته کلاً بیخیالش شدم
سلام به دوستای گلم

سمیه عزیزم آتلیه ات مبارک باشه. انشاالله اگر قسمت بود و اومدیم اصفهون ، حتما میام پیشت.

درمورد تولد آیسا که سوم تیر بود باید بگم که من و شوشو با هم به این نتیجه رسیدیم که چون الان هیچی نمیفهمه و اصلا نمیدونه چی به چیه ، سال بعد یه تولد مفصل براش بگیریم.
شب تولدش مادرم و مادر و پدر شوشو فقط اومدند دیدنیمون که ما هم کیک و شمع و تزئینات گرفتیم و یه تولد کوچولوی 6 نفره شد. ( جهت اطلاع دوستان باید بگم که پدرم عمل کرده و نمیتونست بیاد خونمون و با خاندان شوشو هم رفت و آمد نداریم!)

این از تولد که خیلی هم خوب بود و خوش گذشت. من و پدرش یه تاب براش گرفتیم که کلی باهاش حال میکنه و به اضافه سکه طلا. مادر و پدرم هم سکه دادند و پدرو مادر شوشو هم دستبند طلا آوردن .

در مورد کادوی روز پدر هم من وآیسا باهم رفتیم و یه ساعت Casio خریدیم. امیدوارم پدر خانواده خوشش بیاد.

بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
سلاممممممممم
مامان ارشا خسته نباشی . اتلیه هم مبارک .
الی مردم از فضولی زود بیا بتعریف

هانیه این هم برای تو . وزن سامی 12 ماهکی: 9کیلو ونیم(باید کلی ذوق کنم برای همینم) قد هم 76. شیطنت هم مثل ایسا حد و مرز نداره خواب هم تقریبا 1یا 2 ساعت خیلی بخوابه البته

فرانک از صندلی غذای نیلا میشی یکم بکی. مارکش جیه؟

_________
راستش بریا تولد سامی من کلی برنامه داشتم برای کیک . جند روز قبل از تولدش رفتیم سفارش بدیم یه قنادی معروف که میشناختیم کفت باید 2ماه قبل رزرو کنین الان دیره .نمیدونم مکه یه کیک جقدر کار داره که 2 ماه باید وقت میکرفتیم! یه جا هم کفت ما مسؤلیت سفارش قبول نمیکنیم . بالاخره یه جا دیدم یه کیک خرکوشی ناز هست و قرار شد از همون مدل بکیم برامون اماده کنه ولی 2 روز قبل از تولد سامی دوست شوشو که میدونست تولد سامی سوبرایز کرد و کیک شکلاتی برای سامی فرستاد ما را هم مجبور کرد تولدش را یه روز زودتر بکیریمز

ما برای سامی موتور شارزی خریدیم . مامان و بابای من نیم سکه دادن .خواهرم هم لکو اتش نشانی براش خریده . البته موقعی که امدند براش میارند نزاشتم بفرستند
خواهر شوشو هم هم سنک تمام کزاشتند البته بهتره بکم سنک حمام !!!!!!
خواهرش وهر بزرکه یه عروسک بولیشی برای بسرش خریده بود . عین همون را سامی از 5 ماهکی داشت .روز قبلش کفت میخوام برای سامی یکی بهخرم .ما هم کفتیم داره عین همینا .عقل کل هم برای تولد سامی یه اردک بولیشی بزرکتر اورد تنها فرقش با اردک سامی تو اندازش هست. اون یکی خواهر شوشو هم یه جفت کفش و اون عمه خانم با محبت هم نقدی حساب کردند .والدین شوشو هم کفتند با سلیقه خودتون براش خرید کنین و نقدی دادند.
2706