2737
2734
عنوان

دوست داری شعر سنگ مزارتون چی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 36 پست

من می‌نویسم  

طلایی بود که از دستتان برفت  

بمیرید در غم نبودش  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
😐😐😐من دوس دارم قبرم بی نام و نشون باشه  کلا وقتی مردم به چه دردم میخوره کسی بشناسه منو و بی ...

وا من از اون دنیا چهار چشمی بچه ها و شوهرم رو میپام.

اگه یک روز نیان سر قبرم شب میرم خوابشون عذابشون میدم  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میگم بنویسن جان مادرت لایک نکن    

2731

جوان رفتم زدنیا با هزاران ارزو بر دل به زیر خاک کردم با دو صد اندوه غم منزل       

گذر اید اگر برخاک من از راه غم خواری

به الحمدی مرا یاد اورید ای محرمان دل 

سنگ قبرمم از این سنگ سفیداس

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه