2737
2739

سلام دخترم ده ماهشه دیروز رفتم طب سنتی به دلیل اینکه وسط پاهایش سوختگی داشت هرچی دکتر بردم خوب نشد ولی دیروز یه پماد داد از دیشب بهتر شده

گفت مزاج دخترت بلغمی هست مزاج خودت سودا و پسرت صفرا

کدومتون مزاجتون اینا بود ایا بلغم خوبه؟

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هيچ كدوم خوب تر يا بد تر نيست

ببشتر شدن يكي از اينا نسبت به ٣تاي ديگه تو بدنتون باعث يه سري بيماري و علائم از كوچكترين مثل خشكي پوست و موخوره تا بزرگترين بيماري مثل سرطان و ام اس و ...ميشه

2738

منم بلغمی تنبل و کسل و تپل و سفید 

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
منم بلغمی تنبل و کسل و تپل و سفید 

من تنبل نیستم چرا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بلغم خوب نيست دموى خوبه بلغمى ها اصولا حال و حوصله ندارن  صفراويها اصولا دعوايى هستند يعنى تندخو

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
بلغم سرد و تر سودا گرم و خشك صفرا گرم و تر

جسارتا صفرا گرم و خشک و سودا سرد و خشکه

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
بلغم خوب نيست دموى خوبه بلغمى ها اصولا حال و حوصله ندارن  صفراويها اصولا دعوايى هستند يعنى تندخ ...

من که دارم زیاااد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706