2733
2739

سلام

لطفا هرکس هرچی میدونه بگه تا به یک نتیجه برسیم..

سوال: از کجا میشه تشخیص داد که یک نفر داره تخریبمون میکنه یا فقط شک داره؟؟

سوال2: آیا شک با سوع تفاهم نسبتی داره؟ غیرت این وسط در چه نقشیه و چه معنی داره؟

لطفا همه جواب بدن، تاپیک مفیدی بشه، شاید سوال خیلی ها باشه

اصلا ربطی به هم ندارنا 

شک فقط یک فکر و گمان هست 

ولی تخریب یه فعل بد در جهت ضربه زدن به کسی هست.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به هم ربطی نداره ها شک در دل ایجاد میشه تخریب در اعمال نشون داده میشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

سوالن مث اینه ک بپرسی گوجه چ ربطی ب خیار داره

وقتی ب یکی شک میکنی ینی نمیتونی خوب بودنشو باور کنی ولی بد بودنشم برات ثابت نشده 

تخریب ینی میخوای یکی رو از بین ببری حالا یا چون دشمنشی یا چون دشمنته یا چون ازار داری یا هر دلیل دیگه 

اینا چ ربطی دارن ب هم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2738
اگر داره چیزایی می گه که از شنیدنش ناراحت می شی و ربطی به اون نداره و دونستن و ندونستنش برای اون فرق ...

مثلا تو روت بگه دیدم با یکی حرف میزدی شکه؟ یا تخریب؟ یا وسع تفاهم یا غیرته؟

نشانه های تخریب کاملا واضح و روشنه شما میبینیشون به گوشت میرسه و در مقام دفاع از خودت برمیای 

نشانه های شک مثل پرس و جو کردن یا سوالهای عجیب پرسیدن، مشغول بودن فکر طرف ،تحقیق کردنش درباره یک موضوع هست.

شک و سوتفاهم رابطه مستقیم با هم دارن خیلی از شک ها در نتیجه سوتفاهم بوجود میاد و قابل رفع هست

غیرت که می فرمائید ربطی به شک نداره.غیرت حالتی هست که فرد در اون داره احساسش رو درباره مسئله ای ابراز میکنه خیلی واضح و روشن .یعنی شک نداره این موضوع اتفاق افتاده و دنبال چرایی و عکس العمل هست ولی با سوتفاهم شاید به ربطی داشته باشه خیلی وقتها از سر سوتفاهم ایجاد شده غیرت میاد وسط که میشه حلش کرد.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

تخریب کردن در واقع با حرفهایی روان شما رو پریشون میکنه و... شک در واقع روان یک فرد مشکل داره که با شک تمام عزت نفس یک نفر ازش گرفته میشه توسط فرد شکاک ....فرد شکاک شک میکنه بعد که دید حرفاش با اون چیری که فکر میکرده بعلت روان پریشان خودش یکی نیست به فردی که شک کرده میگه دچار سو تفاهم شدم ...در واقع برای رد شدن ار تهمتی که زده ....و کسی که شک میکنه مریضه نه غیرتی ...

نشانه های تخریب کاملا واضح و روشنه شما میبینیشون به گوشت میرسه و در مقام دفاع از خودت برمیای  ...

یعنی می‌فرمائید تخریب کلا جداست.. ولی شک و غیرت هر کدوم می تونن رابطه ای با سوع تفاهم داشته باشند ولی با هم نه درسته؟

مثلا با یه نفر مشکل داری می ری پیشش مساله رو حل کنی، اون بهت میگه دیدمت با یکی بودی ،،یا چرا با فلان کس بودی.. این حرف جز کدوم قرار میگیره؟ یا  تخریب یا سوع تفاهم یا غیرت؟

2706