2737
2739
عنوان

آز پاپ اسمیر خوناش بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 23 پست
چند روزه دارم کلوتریمازول میزنم فایده نداره همش التهاب دارم ببخشید موقع رابطه سوزش  و درد دارم

خب برین یجای خوب البته هرکسی نسبت ب سلیقش یکیرو پیشنهاد میده خودتون باید دکتر خودتونو پیدا کنید ولی سعی کنید ک زیاد دکتر عوض نکنید

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مال تورو باخودکار نوشتن واسه من هیچی توش نیست

نمیدونم والا شما بلد هسید تفسیر کنید!؟ 

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
منم اولش خجالت میکشیدم ولی الا ی ماما هستمیرم پیش اون خیلی باهاش راحتم عالیه کلی وقت میزاره وایه بیم ...

عزیزم مامایی اسمش روشه فقط برای مراقبتهای سطح اولیه بارداری بدون مشکل اموزش دیدن چهارسال کلا درس میخونن(با احتساب دروس عمومی)بعد شما واقعا اعتماد میکنی بهشون . من که از یکی دو نفرشون خیلی حماقتها دیدم . البته نه اینکه بخوام به همه ماماها توهین کنم ولی بعضیهاشون که پاشون را از گلیم خودشون بیرون میگذارن و خودشون را جای دکتر زنان جا میزنن واقعا شیادن. 

2728
عزیزم مامایی اسمش روشه فقط برای مراقبتهای سطح اولیه بارداری بدون مشکل اموزش دیدن چهارسال کلا در ...

من حرف شمارو قبول دارم درسته ولی این دکتری ک من  پیشش میرم دکتر خوبیه در حد خودش کار انجام میده و اگه نتونه میفرسته پیش متخصص

عزیزم مامایی اسمش روشه فقط برای مراقبتهای سطح اولیه بارداری بدون مشکل اموزش دیدن چهارسال کلا در ...

یجایی خوندم تو کشور ای خارجی واسه مراقبت ای بارداری و یسری مشکلات میرن پیش ماما اگه اون ناونه کاری کنه میرن پیش متخصص اینم نوشته بود ک کسایی ک میخوان زایمان طبیعی داشته باشن تو کشور خودمون باید برن پیشش ماما چون متاسفانه متخصصای ما چون انقد سزارین انجام دادن مهارت کافی تو گرفتن بچه ندارن اینو یکی از ماماهای سایت میگفت ک متخصصه بچه رو نتونسته خوب بگیره از دستش افتاده بود کیگفت مشابه این زیادهولی تو کشور ما برعکس مطب متخصصا هیلی شلوغه و اونام ک خیلی کلاس میزارن وهیچوقت من ندیدم واسه مریضاشون وقت بزارن همیشه با تندی حرف میزنن جز چندتا شون ک من میشناسم بقیشون خوب نیست  ولی درکل واسه مشکلات پیچیده حتما باید پیش متخصص رفت حرفتونو قبول دارم

یجایی خوندم تو کشور ای خارجی واسه مراقبت ای بارداری و یسری مشکلات میرن پیش ماما اگه اون ناونه کاری ک ...

عزیزم ما الان توی کشورمون چیزی داریم به نام مامای همراه زایمان یعنی در طول بارداری و حین زایمان خدمات حمایتی از مادر را انجام میده وکاملا کار مشخص و تعریف شده ای هست . متاسفانه بعضیهاشون سواد درست و حسابی خواندن یک سونو را ندارن خودشون را بعنوان دکتر زنان جا میزنن . مورد سراغ دارم که چون سواد خوندن و تفسیر سونو نداشت به مریض گفته همه چی خوبه در حالیکه بچه تاخیر رشد داشت و نزدیک بودبنده خدا بعد اینهمه نازایی بچه را از دست بده کلی دکتر دعواش کرده بود چرا دیر اومدی و اون هم خوب چه تقصیر داشته به ماما اعتماد کرده 

عزیزم ما الان توی کشورمون چیزی داریم به نام مامای همراه زایمان یعنی در طول بارداری و حین زایمان خدما ...

👍متوجم شما چی میگید ماما ها پزشک محسوب نمیشن فقط اجازه تجویز دارو دارن حرفهای شما کاملا درسته❤️

2740